امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۶۴۳۱۵
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۴

نمایندگی « فراری » در راه تهران

با وجود تحریم های اقتصادی علیه ایران، استقبال از خودروهای لوکس در ایران و به خصوص در تهران هر روز رو به افزایش است.

به گزارش پیام نو، اگرچه با روی کار آمدن دولت حسن روحانی و قطع دست رانت خواران از منابع عمومی و بیت المال کاملا مشخص شد که از تحریم ها علیه ملت ایران چه کسانی کاسبی کرده اند، اما آنچه واضح است رشد رویکرد زندگی لوکس در تهران است.

روی آوردن به خرید خودروهای لوکس با وجود تحریم های اقتصادی مورد توجه خبرنگار نیویورک تایمز در تهران نیز قرار گرفته است. وی در تویتتر خود به این امر اشاره کرده است و از ورود خودروی « فراری » به ایران خبر داده است.

«توماس اردبرینک» رئیس دفتر نیویورک تایمز در تهران در تویتتر خود نوشت: « یک فرد آگاه در صنعت خودرو سازی به من گفت مردی که با فروش تخته های ام دی اف ثروتمند شده اکنون در حال تلاش برای گرفتن نمایندگی فراری در ایران است».

این خبرنگار روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در یکی دیگر از نوشته های خود در توییترش بار دیگر با اشاره به بازار خرید خودروهای لوکس در ایران می نویسد: « در صحبت کوتاهی که با یک فروشنده انحصاری خودرو در تهران داشتم او به من گفت که تازه یک خودروی بی ام و ۷۴۰ را به یک دلال دلار(صراف) فروخته است. او به من گفت "این افراد مشتری های تازه هستند”».

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی