امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۷۱۳۴۹
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۶

سوسمار دو سر واقعیت دارد؟ +عکس

یک هنرمند اهل فلوریدا مدعی شد سوسمار دوسری را در ارتفاعات «سمینول» واقع در ایالت فلوریدا مشاهده کرده است.
به گزارش خرداد و به نقل از ایسنا, یک هنرمند اهل فلوریدا مدعی شد سوسمار دوسری را در ارتفاعات «سمینول» واقع در ایالت فلوریدا مشاهده کرده است.

«جاستین آلن آرنولد»، هنرمند ساکن شهر «تامپا» در ایالت فلوریدا مدعی شد وقتی با سگش در حال قدم زدن بوده یک سوسمار دو سر را مشاهده کرده است اما کارکنان حیات وحش فلوریدا در مورد این ادعا تردید دارند.

«آرنولد» تصویری از این سوسمار دوسر را در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد که این عکس بارها توسط کاربران شبکه‌های اینترنتی بازنشر شد. اما اعضای کمیسیون حفاظت از شیلات و حیات وحش فلوریدا درباره صحت و اصلی بودن این عکس مردد هستند.


 
سوسمار دو سر واقعیت دارد؟ +عکس

به گزارش خبرگزاری یونایتدپرس، «آرنولد» در صفحه فیسبوک خود نوشته است: این سوسمار دوسر در شهر تامپا و امتداد رودخانه «هیلزبورو» در ارتفاعات سمینول مشاهده و تاکنون چندین بار خبر مشاهده آن از سوی مردم به اداره شیلات و حیات حش فلوریدا گزارش شده است.

کارشناسان این اداره می‌گویند: عدم توانایی در جدا شدن دوقلوهای «تک تخمکی» در خزندگان و دوزیستان بسیار متداول است اما این خزندگان به ندرت تا این سن رشد می‌کنند.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی