امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۸۰۴۵۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

65 تروریست داعشی به دام پلیس اندونزی افتادند

پلیس منطقه ˈپاندیگلانگˈ از استان ˈبانتنˈ اندونزی 65 نفر از ساکنان این منطقه را به دلیل پیوستن به گروه تروریستی داعش دستگیر کرد.

به گزارش ایرنا، ˈانور سونارجوˈ روز چهارشنبه در آیینی در منطقه ˈپاندیگلانگˈ اعلام کرد که تفکرات گروه تروریستی داعش به این منطقه اندونزی وارد شده است و 65 نفر به این گروه تروریستی پیوسته بودند که بازداشت شدند.


وی دلیل عضویت این افراد در گروه تروریستی و تکفیری داعش را ˈعدم آگاهیˈ و ˈسوء استفاده تروریست های داعش از علائم و شعارهای اسلامیˈ عنوان کرد و گفت مردم ناآگاه گول تبلیغات این گروه تروریستی را می خورند.


این مقام امنیتی اندونزی براساس گزارش خبرگزاری رسمی این کشور (آنتارا)، از مقامات برجسته و روحانیون مسلمان خواست با تبلیغات درست از گسترش تفکرات تروریستی داعش در اندونزی جلوگیری کنند.


وی همچنین از مقامات مذهبی، اجتماعی و سازمان های اسلامی درخواست کرد رفتارهای نادرست وغیراسلامی تروریست های داعش را که تهدیدی برای وحدت جامعه اندونزی است، افشا کنند.


دولت اندونزی پس از تلاش تبلیغاتی گسترده گروه تروریستی و تکفیری داعش برای فریب جوانان و نوجوانان در این کشور جنوب شرق آسیا، تدابیر امنیتی را افزایش داد و هفته جاری چهار دانش آموز فریب خورده حامی تروریست های داعش را نیز دستگیر کرد.


پلیس ملی اندونزی به منظور خشکاندن ریشه حامیان گروه تروریستی و تکفیری داعش همچنین در پی دستگیری مبلغان این گروه تکفیری است و تاکنون چند نفر در این زمینه بازداشت شده اند.


گروه تروریستی داعش طی چند هفته گذشته تبلیغات گسترده ای در اندونزی برای جذب نیروی بیشتر به راه انداخته است.


دولت اندونزی اکنون مانع از دسترسی مردم این کشور به ویدئوها تبلیغی این گروه در شبکه اینترنت برای جذب نیرو شده است.


کارشناسان معتقدند گروه های فعال تندرو و افراطی در اندونزی مانند مجاهدین در لامپونگ، ˈان.آی.آیˈ در کالیمانتان، مجاهدین شرقی اندونزی در ˈپوسوˈ واقع در سولاواسی مرکزی، گروه ˈولیدˈ در ˈآمبونˈ و گروه هایی به رهبری ˈابو عمرˈ و ˈباو روبانˈ مستعد حمایت از تروریست های داعش هستند.

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
قلی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
0
0
اینها در کل دنیا تبلیغ می کنند و برانند تا در همه جا تروریست پرورش دهند و در هر جا که بخواهند انفجار رخ بدهند تا از قدرت پوشالی خود خبر دهند و رعب و وحشت ایجاد کنند فقط تنها راه این است که بطور جد از سوی سازمان جهانی یونسکو و با همکاری همه قدرتهای معتبر جهان از این تفکر شوم جلوگیری نمایند و مردم خود را آگاه و مطلع نمایند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی