امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۹۶۴۹۵
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۵
تعداد نظرات: ۱ نظر

وقتی کیهان تریبون رسانه ضدنظام می‌شود

سایت ضدنظام خودنویس خبری را علیه مهدی هاشمی منتشر کرده و روزنامه ارزشی کیهان نیز که سالهاست تریبون این رسانه ضدنظام در داخل کشور شده است، اقدام به بازنشر این خبر کرده است.

سایت ضدنظام خودنویس خبری را علیه مهدی هاشمی منتشر کرده و روزنامه ارزشی کیهان نیز که سالهاست تریبون این رسانه ضدنظام در داخل کشور شده است، اقدام به بازنشر این خبر کرده و نوشته است:  همکار سابق مهدی هاشمی در سازمان بهینه‌سازی مصرف سوخت می‌گوید آلودگی برخی مطبوعات اصلاح‌طلب به بذل و بخشش‌های مهدی هاشمی غیرقابل ‌انکار است.

 

روزنامه کیهان که انگاری سایت ضدنظام خودنویس را منبع معتبری برای اخبار خود می‌داند، در ادامه نوشته است:‌ نیک آهنگ ‌کوثر که از سوی مهدی هاشمی برای مدیریت سایت سازمان یاد شده انتخاب شده بود، در سایت خودنویس نوشت: وقتی خبر محکومیت مهدی هاشمی رفسنجانی در کانادا منتشر شد، مدت زمان طی شده تا تهیه گزارش در بی‌بی‌سی فارسی، آن هم گزارشی که به نظر من، برای کاهش خسارت به مهدی هاشمی تهیه شده بود به نزدیک به دو یا سه هفته رسید. یا سبز شدن سر و کله خبرنگار این رسانه که باید در نقطه‌ای دیگر از خلیج‌فارس می‌بود، در دوبی، برای ثبت بازگشت مهدی هاشمی به تهران، جای بحث زیادی داشت. همان خبرنگاری که بعدا سردبیر صدای آمریکا شد و تصادفا وقتی درباره پرونده کرسنت و مهدی هاشمی و عباس یزدان‌پناه حرف می‌زدم، سوال از من در استودیو ناگهان قطع شد و ... وی می‌افزاید: اگر اسناد همراه کیفرخواست سوال‌برانگیز باشد، اما حمایت مهدی هاشمی از روزنامه شرق و آن مجموعه غیرقابل انکار است. کمک‌های انجام شده به شرق نیز، احتمالا غیرقابل انکار است. اما کمک‌ها فقط به رسانه‌های داخل کشور نبوده است. گروهی از مهمانان کنفرانس سال 2010 دانشگاه تورنتو، سخنان یکی از دست‌اندرکاران سابق یکی از سایت‌های سبز را فراموش نکرده‌اند. وی تصریح کرد رسانه‌های مدعی اصلاح‌طلبی ترجیح می‌دهند تخلفات مهدی هاشمی را درز بگیرند.

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
حمید، رزمنده دفاع مقدس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
0
0
نمیدانم چرا کسی جرات تذکر به کیهان را ندارد. اگر سایر روزنامه ها این کار را کرده بودند می شدند ایادی استکبار و ..... !!!؟؟؟
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی