امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۹۸۳۶۵
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۲

بازدید ظریف از فردو و نطنز

وزیر خارجه کشورمان امروز (دوشنبه) از مرکز غنی‌سازی فردو و نطنز بازدید کرد.


به گزارش ایسنا محمدجواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان روز دوشنبه از سایت غنی سازی فردو و نطنز و مراحل کار در این مرکز بازدید کرد.


سید عباس عراقچی، معاون حقوقی و بین‌الملل وزارت امور خارجه، حمید بعیدی نژاد، مدیر کل سیاسی و بین‌الملل این وزارتخانه، مجید تخت روانچی، معاون اروپا و آمریکا، بهروز کمالوندی، سخنگو و معاون سازمان انرژی اتمی، اسحاق آل حبیب، مدیر کل حوزه وزارتی امور خارجه، وزیر امور خارجه را در این بازدید همراهی می کردند.


وزیر امور خارجه کشورمان و رئیس تیم مذاکره کننده هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران به همراه اعضای تیم هسته‌ای کشورمان در بازدید از تاسیسات هسته ای در نطنز و فردو از تلاشهای ارزشمند دانشمندان هسته‌ای کشورمان و کلیه دست‌اندرکاران و نیروی انسانی شاغل در این حوزه تشکر و قدردانی کردند.


ظریف در بازدید از دستاوردهای هسته ای جمهوری اسلامی ایران ضمن ادای احترام به شهدای گرانقدر هسته ای بر استمرار فعالیتهای صلح آمیز کشورمان در بهره برداری از دانش اتمی تاکید کرد.


وزیر امورخارجه و اعضای تیم هسته ای کشورمان طی این بازدید در جریان روند فعالیتهای فناوری هسته ای کشورمان قرار گرفتند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی