ساخت مسابقه استعدادیابی مجریان و بازگشت «خندوانه»
به گزارش خرداد به نقل از  روابط عمومی معاونت سیما، مرتضی میرباقری از دو سریال الف ویژه «موسی(ع)» و «سلمان» به عنوان نقطه عطفی در تولید مجموعه‌های نمایشی یاد کرد.

به گفته او سه سریال «طلاق»، «جشن سربرون»، «شارع الحمراء» (درباره مقاومت لبنان) نیز در مرحله تولید و پیش تولید قرار دارند.

معاون سیما همچنین از پخش سریال‌های «مرضیه»، «از سرنوشت» و «بچه مهندس ۳» خبر داد و گفت: شبکه سه نیز علاوه بر پخش سریال «دریا نزدیک است» است که این شب‌ها روی آنتن می‌رود، سریال‌های «ستایش ۳»، «سرباز»، «بهترین سال های زندگی ما» و «فوق لیسانسه‌ها» را در نوبت پخش دارد.

معاون سیما با اعلام اینکه تلویزیون از ٦ ماهه دوم امسال بیش از ۱۵ برنامه به تدریج روی آنتن خواهد رفت در این ارتباط از برنامه‌های عمو پورنگ، مسابقه استعدادیابی مجریان «مجری شو» و «خندوانه»، در کنار چندین برنامه دیگر نام برد.

معاون سیما علاوه برمعرفی جُنگ‌ها و مجموعه‌هایی در قالب تلنت شو که با هدف کشف استعدادها و خلاقیت نسل جوان تولید می‌شوند، از سریال های در نوبت پخش هم یاد کرد و گفت: سریال «ترور خاموش» با موضوع پرونده‌های ویژه و حساس امنیتی، فصل دوم «محکومین»، «۸۷ متر»، «آسمان هوای باران دارد»، سریال «نفوذ» و «پایتخت ٦» از جمله سریال‌های شبکه یک سیما هستند.