امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
حمله تند علی کریمی به کفاشیان: اگر حرفی برای گفتن داشتید در این ۱۲ سال می‌گفتید / اوضاع گویای همه چیز است

حمله تند علی کریمی به کفاشیان: اگر حرفی برای گفتن داشتید در این ۱۲ سال می‌گفتید / اوضاع گویای همه چیز است

رییس اسبق فدراسیون فوتبال گفته بود بعد از انتخابات جواب کریمی را می دهد و کریمی هم در اینستاگرامش نوشت: شما حرفی برای گفتن داشتین در این ۱۲ سال میگفتین، الان فقط عملکردتون و اوضاع و احوال فوتبال گویای همه چیز است. زمان شعار دادتون تموم شده... برین به همون پیاده رویتون برسین... دوغتون رو بنوشید!
پول پاشی مربی استقلالی در فضای مجازی با هدف بازگشت به این تیم!
یکی از مدیران باشگاه استقلال که نخواست نامش فامش شود، گفت: مربی پیشین و معروف استقلال با واریز ۱۲۰ میلیون تومان به حساب یکی از نزدیکان درجه یکش در تهران از او خواسته ماهانه ۱۰ میلیون تومان به چند ادمین استقلالی در تلگرام و اینستاگرام بدهد.
محمود فکری محل تمرین استقلال را ترک کرد / درخواست هواداران از پرویز مظلومی؛ از استقلال برو
صبح امروز تعدادی از هواداران استقلال در اعتراض به روند نتیجه گیری تیم، مقابل محل تمرین آبی پوشان در ورزشگاه اکباتان تجمع کرده بودند که به محض خروج فکری از ورزشگاه، با شعارهای حیا کن، رها کن از سرمربی تیمشان درخواست کردند تا با استعفای خود، از سکان هدایت استقلال کناره گیری کند.
آخرین اخبار سرویس
پربیننده ترین
یادداشت
گفتگو
گزارش تصویری