امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۱۰۳۴۸۶
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۵

پيش بازي کريستال پالاس- ليورپول

شاگردان برندان راجرز امروز در سلهرست پارک ميهمان کريستال پالاس خواهند بود.

 قرمزها در حالی پای به این دیدار می گذارند که عملا دیدار فصل قبل دو تیم دراین ورزشگاه، امیدهای قهرمانی مردان راجرز را از بین برد. در آن دیدار ابتدا لیورپول با سه گل پیش افتاد اما تیم میزبان در دقایق پایانی سه گل زد تا دو امتیاز حساس از دست برود. 

 


البته تیم مرسی سایدی این فصل با تیم درخشان فصل گذشته فاصله زیادی دارد و فعلا اصلا نمی تواند به قهرمانی امیدوار باشد اما برای اینکه بحران این تیم شدت نگیرد، به سه امتیاز این دیدار نیاز دارند. آنها در سه دیدار اخیرشان نتوانستند به پیروزی برسند و در حال حاضر در رتبه یازدهم جدول قرار دارند. 


راجرز امیدوار بود که با بازگشت دنیل استوریج، تیمش کم کم از این بحران فاصله بگیرد اما این ملی پوش انگلیسی بار دیگر در تمرینات دچار آسیب دیدگی شد و برای مدت بیشتری از میادین دور خواهد بود.در غیاب استوریج، ماریو بالوتلی و ریکی لمبرت نتوانستند انتظارات را برآورده کنند؛ ضمن اینکه مهاجم ایتالیایی به تازگی از ناحیه همسترینگ هم دچار آسیب دیدگی شد. جوردن هندرسون هم مشکل مشابهی داشت اما احتمالا در دیدار امروز حضور خواهد داشت.


در سمت مقابل، کریستال پالاس هم مانند لیورپول نسبت به فصل گذشته افت داشته است. آنها که با هدایت تونی پالیس نتایج خوبی کسب کردند، این فصل بار دیگر برای فرار از سقوط تلاش می کنند.


آنها در 5 دیدار اخیرشان به پیروزی نرسیدند؛ هرچند شکست 1-0 در خانه منچستریونایتد در آخرین دیدار هم برای آنها نتیجه دلگرم کننده ای بود. 


پالاس در دیدار امروز کوین دویل را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار نخواهد داشت اما وارناک امیدوار است که بتواند از جیمز مک آرتور استفاده کند.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی