امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۱۲۲۶۱۰
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۴

پیش بازی بارسلونا-لوانته

دو تيم بارسلونا و لوانته، امروز در ورزشگاه نوکمپ شهر بارسلونا به مصاف يکديگر مي‌روند.

بارسلونا در ده بازی اخیر خود موفق به پیروزی شده و به نظر کار راحتی در رساندن این عدد به 11 پیش رو خواهد داشت.

بارسلونا

شاگردان لوئیس انریکه مارتینز، روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارند. آنها با کسب 50 امتیاز از 21 بازی، در رده ی دوم جدول لالیگا قرار دارند و در صورت کسب پیروزی در دیدار امروز، دوباره اختلاف با رئال را به 1 امتیاز می‌رسانند. به نظر نمی‌رسد که آنها کار مشکلی درپیروزی در بازی امروز داشته باشند. از سال 1964، لوانته موفق به کسب پیروزی مقابل بارسا نشده است و انتظار نمی‌رود در دیدار امروز، کار آبی اناری ها به مشکل بر بخورد.

لوانته

لوانته با کسب 19 امتیاز از 22 بازی، در رده ی هفدهم جدول قرار دارد و تنها 1 امتیاز با منطقه ی سقوط فاصله دارد. آنها در 5 بازی اخیر خود، 2 پیروزی و 3 شکست تجربه کرده اند که می‌توان به پیروزی 4-1 مقابل مالاگا به عنوان یکی از جالب ترین نتایج آنها اشاره نمود. آنها در 58 بازی اخیرشان مقابل بارسا، حداقل یک گل دریافت کرده اند و در مجموع، به صورت میانگین، در هر بازی 3 گل وارد دروازه لوانته شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی