امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۱۲۲۷۶۲
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۹
گزارش روز:

رکوردشکنی مسی در روزهای افت رونالدو

لئو مسي ساعتي پيش موفق شد سومين هت تريک فصل خود را در مقابل لوانته به ثبت برساند و کمک کرد تا بارسلونا اين حريف را با 5 گل از پيش رو بردارد. مسی در مقابل لوانته نه تنها سه گل زد، بلکه یک پاس گل نیز به نیمار داد و بدین ترتیب با 106 پاس گل، رکورددار پاس گل در تاریخ لالیگا شد.

هت تریک مسی در سیصدمین بازی او در لالیگا، کمک کرد تا این بازیکن به دو قدمی کریستیانو رونالدو برسد.او که تا همین یک ماه پیش، 12 گل از رونالدو عقب بود، به واسطه افت شدید کریستیانو رونالدو در سال جدید میلادی، حالا اختلاف خود در جدول گلزنان با فوق ستاره پرتغالی را به دو گل رسانده (28 در مقابل 26) و در گلزنی در تمام رقابت های فصل نیز از رونالدو پیشی گرفت. 

رونالدو در همه رقابت ها تا بدینجا 36 گل و مسی 37 گل به ثمر رسانده است.این هت تریک 31 مسی نیز بود و بدین ترتیب او با رکورد هت تریک های تلمو زارا برابری کرد. مسی در این فصل مقابل دپورتیوو و اسپانیول نیز موفق به ثبت هت تریک شده بود. 

مسی در مقابل لوانته نه تنها سه گل زد، بلکه یک پاس گل نیز به نیمار داد و بدین ترتیب با 106 پاس گل، رکورددار پاس گل در تاریخ لالیگا شد. پیش از این او با لوئیس فیگو بطور مشترک صاحب عنوان بهترین پاسور اسپانیا بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی