امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۱۳۴۵۸۹
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۵

حمایت کومان از چلسی مورینیو

سرمربی ساوتهمپتون انتقاد مبنی بر خسته کننده بودن بازی‌های چلسی را رد و تاکید کرد که آنها بهترین تیم کنونی فوتبال انگلیس هستند.


به گزارش ایسنا، بعد از تساوی چلسی برابر آرسنال در حساس‌ترین بازی هفته سی و چهارم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، بسیاری به انتقاد از سبک بازی چلسی پرداختند و آن را خسته کننده دانستند، هر چند مورینیو چنین چیزی را انکار کرد.


رونالد کومان سرمربی ساوتهمپتون که او هم در این فصل مثل چلسی نتایج خوبی به دست آورده براین باور است که چلسی بهترین تیم کنونی لیگ برتر انگلیس است و سبک بازی این تیم خسته کننده نیست. او که با رادیو توک اسپورت انگلیس سخن می گفت، عنوان کرد: با این هجمه‌ای که علیه چلسی بوجود آمده موافق نیستم. اگر قرار باشد از تیمی انتقاد کنیم این چلسی نیست. باید به انتقاد از دیگر تیم‌ها بپردازیم که نتوانسته‌اند فصل خوبی را پشت‌سر گذارند. چلسی الان در صدر جدول رده‌بندی است و با کسب عنوان قهرمانی فاصله زیادی ندارد، پس دیگر چه دلیلی دارد از این تیم انتقاد کنیم؟


او ادامه داد: از نظر من چلسی از نظر فنی و هم از نظر ذهنی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و الان بهترین تیم لیگ برتر انگلیس است. چلسی انگیزه بسیار بالایی دارد و بلند پروازی‌های این تیم باعث شده تا در صدر جدول رده‌بندی قرار گیرد. آنها به خاطر نمایش خوبی که در این فصل داشته‌اند شایسته ستایش هستند. درباره خوب بودن چلسی همین کافی است که بگویم این تیم از آغاز سال 2015 تا الان هیچ بازی را واگذار نکرده است. تفاوت بین چلسی و دیگر تیم‌ها بسیار زیاد است.


به گزارش ایسنا، چلسی اگر بتواند در هفته سی و پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در دیدار برابر کریستال‌پالاس به پیروزی برسد قهرمانی خود را در فصل جاری نهایی خواهد کرد. شاگردان مورینیو الان با 80 امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار دارند. این تیم از سال 2010 تا الان نتوانسته قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را تجربه کند. اگر چلسی در فصل جاری قهرمان شود برای پنجمین بار در تاریخ این باشگاه است که جام قهرمانی را بالای سر می‌برد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی