امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۱۶۳۸۴۷
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۵

رونالدو: می‌دانستم گل قهرمانی را می‌زنم

مهاجم رئال مادرید می دانست که گل قهرمانی تیمش را به ثمر خواهد رساند.

1457246453181_1457200182_451060_1457200773_album_grande.jpg

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید با شکست اتلتیکو مادرید در ضربات پنالتی برای یازدهمین بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد. کریستیانو رونالدو آخرین پنالتی تیمش را به گل تبدیل کرد تا مادرید پس از دوسال دوباره این جام را فتح کند.

مهاجم پرتغالی پس از بازی گفت: تیم خیلی خوب بود. شب خاطره انگیزی بود. می دانستم که گلزنی خواهم کرد. مطمئن بودم و این اتفاق افتاد.

رونالدو در ادامه افزود: خوشحالم. این قهرمانی را با مادریدی ها تقسیم می کنم. هنوز خانواده ام را ندیدم اما واضح است که این قهرمانی برای آن ها، بازیکنان و همه است. از هواداران تشکر می کنم. این جام برای آن ها است.

مهاجم رئال مادرید درباره گلش گفت: از زیدان خواستم تا آخرین پنالتی را بزنم چون آن گل پیروزی بود.

او عملکرد زیدان را فوق العاده عنوان کرد و افزود: شایسته قهرمانی بود. به خاطر او خوشحالم.

رونالدو در پایان اظهار کرد: مهم تر از همه قهرمانی در لیگ قهرمانان بود. بهترین گلزن این رقابت ها شدم. این هفتمین سالی است که بیش از 50 گل به ثمر می رسانم و برای اولین بار در تاریخ است که این رکورد به ثبت می رسد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی