امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۱۹۹۵۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۳
تعداد نظرات: ۲۳۳ نظر

همين حالا با موهای سفید خداحافظي کنید

از ديدگاه درمانگران طب سنتي كمبود ويتامينB۱۲، اختلال در عملكرد تيروئيد، سيگار كشيدن و كم‌خوني از جمله عواملي است كه مي‌تواند سفيد شدن موها را به همراه داشته باشد. مي‌توانيد به نسخه آنها عمل كنيد و با سفيدي تارهاي موي خود مبارزه كنيد.
برای ورود به سرویس کلیک کنید ...

به نقل از افکارنیوز، بسياري از مردم تصور مي‌كنند كه نخستين تار‌هاي سفيد‌ شده‌ مو نشانه‌اي از بالا رفتن سن و سال آنهاست اما درمانگران طب سنتي اين‌گونه فكر نمي‌كنند. از نظر آنها سفيدي موها تنها نشانه بالا رفتن تعداد روزهاي زندگي نيست و اين سفيدي مي‌تواند نتيجه عوامل ديگري نيز باشد. از ديدگاه اين درمانگران كمبود ويتامينB۱۲، اختلال در عملكرد تيروئيد، سيگار كشيدن و كم‌خوني از جمله عواملي است كه مي‌تواند سفيد شدن موها را به همراه داشته باشد. اگر مطمئن‌ هستيد كه سفيد شدن موهاي‌تان قبل از۳۰ سالگي به دليل وراثت و فاكتورهاي ژنتيك نيست مي‌توانيد به نسخه درمانگران طب سنتي عمل كنيد و با ساده‌ترين شيوه‌ها با سفيدي تارهاي موي خود مبارزه كنيد.


هر روز با وعده‌هاي غذايي
سفيدشدن موها را متوقف كنيد


عوامل مختلفي براي سفيدي مو در سنين پيش از ميان‌سالي وجود دارد. گاهي تنش‌هاي عصبي، اختلال در عملكرد تيروئيد، رژيم نادرست يا كمبود منگنز در مواد غذايي از جمله مهم‌ترين عواملي است كه منجر به سفيد شدن موها مي‌شود. از ديدگاه درمانگران طب سنتي اصلاح هر يك از اين اختلال‌ها مي‌تواند به كاهش روند سفيدي مو و در نهايت پيشگيري از سفيد شدن موها منجر شود. گنجاندن سير در وعده‌هاي غذايي يكي از ساده‌ترين راه‌هايي است كه كمك زيادي به جبران كمبود منگنز در بدن مي‌كند. اگر بتوانيد سير را به عنوان چاشني اصلي به وعده‌هاي غذاي اصلي خود اضافه كنيد تاثير مستقيمي بر كاهش روند سفيدي موها خواهيد گذاشت. چه بهتر كه بتوانيد از سيري كه با پودر منگنز تغذيه شده باشد مصرف كنيد. اين سير مي‌تواند هم جبران كمبود منگنز بدن‌تان را بكند و هم در آن واحد عوامل سفيدي مو را در بدن‌تان كاهش دهد.

هر روز شست‌وشوي مو‌ها
از معجزه چاي سياه و تنباكو چه مي‌دانيد؟


يكي از شيوه‌هاي طبيعي و بي‌دردسر براي از بين بردن سفيدي موها ماساژ موها با لوسيون گياهي چاي سياه است. براي تهيه اين لوسيون گياهي لازم نيست از اين داروخانه گياهي به آن عطاري برويد. مي‌توانيد به راحتي اين لوسيون را در آشپزخانه منزل‌تان تهيه كنيد. براي تهيه اين لوسيون كافي است يك قاشق غذاخوري چاي سياه را با يك قاشق غذاخوري گياه مريم‌گلي خشك شده با ۲ ليوان آب روي حرارت بگذاريد تا آرام آرام بجوشد و يك ليوان از اين جوشانده باقي بماند. سپس اين جوشانده را از روي حرارت برداريد و آن را صاف كنيد. اجازه دهيد لوسيون به خوبي سرد شود. اين لوسيون را هر هفته تهيه كنيد و از آن براي ماساژ موهاي‌تان استفاده كنيد. بهترين روش براي سياه‌كردن تارهاي سفيد مو اين است كه آنها را با اين لوسيون گياهي ۵ دفعه در هفته ماساژ دهيد. بهترين حالت آن است كه براي شست‌و شوي موهاي‌تان ازيك شامپوي گياهي سبك استفاده كنيد و پس از آن موهاي‌تان را با اين لوسيون ماساژ دهيد. يكي ديگر از لوسيون‌هاي گياهي و طبيعي كه مي‌تواند به تيره‌ شدن موهاي سفيدتان كمك كند جوشانده گياه تنباكو است كه به روش جوشانده چاي سياه آماده مي‌شود. ماساژ اين جوشانده نيز مي‌تواند روند تيره شدن موها را تسريع كند.

هفته‌اي دو دفعه، ۳۰ دقيقه
اين روغن مو را تجربه كنيد

اگر ترجيح مي‌دهيد علاوه بر درمان سفيدي موها به جوان‌شدن ساقه موهاي‌تان كمك كنيد، توصيه مي‌كنيم تركيب روغن حنا و نارگيل را تجربه كنيد. براي تهيه اين روغن كه مي‌تواند با يكي ۲مرتبه استفاده موهاي سفيدتان را تيره كنيد. كافي است مقداري روغن نارگيل خالص از نزديك‌ترين عطاري محل زندگي‌تان تهيه كنيد و به اندازه يك استكان از آن را درون ظرفي بريزيد و آن را به شيوه غيرمستقيم روي حرارت قرار دهيد تا به جوش آيد. وقتي روغن به جوش آمد آن را از روي حرارت برداريد و برگ‌هاي خشك شده گياه حنا را داخل آن بيندازيد. بعد از مدتي خواهيد ديد كه رنگ روغن به قهوه‌اي متمايل مي‌شود. براي استفاده از اين روغن كافي است اجازه دهيد به طور كامل سرد شود. سپس با كمك يك قاشق چاي خوري چند قطره از آن را روي موهاي‌تان بريزيد و با كمك بند دوم‌ انگشتان دست به آرامي موها را ماساژ دهيد. اين شيوه ماساژ مانع از آسيب رسيدن به ريشه مو و كنده‌شدن آنها مي‌شود. اين روغن را هفته‌اي ۲ بار روي موهاي‌تان ماساژ دهيد و اجازه دهيد به مدت ۳۰ دقيقه روي موهاي‌تان بماند.

هفته‌اي سه مرتبه
با غذا سفيدي‌ موها را سياه كنيد

اگر موهاي‌تان خيلي زودتر از آنچه كه بايد سفيد شده و به دنبال راهي براي پوشاندن آنها هستيد، اگر انواع و اقسام رنگ‌هاي گياهي و شيميايي را تجربه كرديد و باز هم شاهد رويش موهاي سفيد هستيد، بهتر است به توصيه درمانگران طب سنتي عمل كنيد و با كمك طبيعي‌ترين نسخه‌ها براي هميشه از شر موهاي سفيد خلاص شويد. درمانگران طب سنتي اصلاح رژيم غذايي را بهترين شيوه درمان و از بين بردن سفيدي موها مي‌دانند. آنها به مراجعان خود توصيه مي‌كنند براي از بين رفتن سپيدي موها و سياه‌شدن آنها گياهاني مانند پياز، سير، شاهي، هليله سياه و برنج سبوس‌دار را در وعده‌هاي غذايي‌شان بگنجانند. مصرف برنج سبوس‌دار و هليله سياه در وعده‌ها و ميان‌وعده‌هاي غذايي و جايگزيني آن به جاي برنج معمولي در كنار مصرف گياهاني مانند پياز و سير و شاهي تاثير زيادي در برطرف شدن سفيدي موها و سياه‌شدن آنها دارد. تنها بايد كمي صبر داشته باشيد تا ببينيد اين خوراكي‌ها چطور جوان‌تان مي‌كند.

اين توصيه‌ها را جدي بگيريد


براي پيشگيري از سفيد شدن و خاكستري شدن‌ موها نه تنها استفاده از ماسك‌ گياهي توصيه مي‌شود بلكه اصلاح رژيم غذايي و گنجاندن مواد طبيعي نيز به سبد غذايي افراد مي‌تواند تاثير مستقيمي بر پيشگيري از سفيدشدن موها داشته باشد.

به اعتقاد درمانگران طب هندي مصرف تركيب يك حب زنجبيل رنده شده با يك قاشق غذاخوري عسل يكي از بهترين تركيب‌هاي خوراكي است كه مي‌تواند به پيشگيري از سفيدشدن تارهاي مو كمك كند.

براي درمان سفيدي تارهاي مو و براق شدن موها يكي از بهترين لوسيون‌ها استفاده از تركيبي از روغن نارگيل با آب ليموي تازه است. ماسكي كه از تركيب ۲ قاشق پودر حنا، يك قاشق ماست، يك قاشق برگ خشك شده ريحان و ۳ قاشق قهوه نيز به دست آمده باشد علاوه بر آنكه به تيره شدن تارهاي موي سفيد و خاكستري كمك مي‌كند، مي‌تواند به تقويت تارهاي مو و ريشه موها نيز كمك ‌كند.

تهيه لوسيون پياز و ماساژ آن بر تارهاي مو يكي ديگر از شيوه‌هايي است كه مي‌تواند علاوه بر تيره كردن تارهاي مو به رشد مجدد تارهاي از دست رفته مو نيز كمك كند. براي تهيه اين لوسيون كافي است پياز را رنده كنيد و آب آن را بگيريد و از آن براي ماساژ موها استفاده كنيد.

براي حمام روزانه
با اين عصاره موهاي‌تان را بشوييد


اگر در گروه افرادي هستيد كه عجله داريد و مي‌خواهيد خيلي سريع با تارهاي سفيد موي خود خداحافظي كنيد، توصيه مي‌كنيم از لوسيون بابونه براي شست‌وشوي موهاي‌تان استفاده كنيد. براي تهيه عصاره بابونه مي‌توانيد ۳ قاشق از برگ‌هاي خشك شده بابونه را با ۳ ليوان آب مخلوط كنيد و آن را روي حرارت بگذاريد و اجازه دهيد تا نصف آب آن باقي بماند. اين جوشانده را صاف كنيد و تمام برگ‌هاي خشك را با كمك صافي جدا كنيد و اجازه دهيد اين عصاره سرد شود. سپس از اين عصاره براي شست‌وشوي موهاي‌تان استفاده كنيد. هر روز بعد از شامپو كردن موها با شامپوي گياهي از اين عصاره براي شست‌وشوي موهاي‌تان استفاده كنيد و اجازه دهيد روي موهاي‌تان خشك شود.

غیر قابل انتشار: ۸۶
انتشار یافته: ۲۳۳
قلام
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۳
0
5
شماخوب هستید
مهدی
United Kingdom
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۵
2
6
اقا خسته نباشید این ها که گفتید در حد حرفه یا واقعا کسی جواب گرفته میشه واقعیت داشته باشه؟که منم از شر مو سفید خلاص بشم میشه به ایمیلم جواب بدی متشکرم
زن مکت
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۹
1
3
خیلی عالی بود
مسعود محمدنژاد
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۵
0
0
باسلام٬ برای ساخت لوسیون تنباکو آیا صرفأ تنباکو جوشانده شود یا با چای یا مریم گلی مخوط شود؟
نااشنا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۷
0
2
سلام خسته نباشیدایاایناواقعاواقعیت دارن افرین منه بیچاره 17سال بیشترندارم که بااین مشکل روبروشدم میشه مثه اون اقاهه به ایمیل منم ارسال بشه لطفاراهنماییم کنیدمن موردم اورژانسیه ها باتشکرازهمه شماعزیزان زحمت کش

ایمیل : sori39@yahoo.com
پاسخ ها
ف
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۰
17 ساله عزیز سوپ جو آش جو بخور روزی یه دونه هم ویتامین ب 1-300--بخور--سبوس برنج -سبوس گندم- نان سبوس دار از نان فانتزی -برنج سفید نخور --سبوس برنج رو توپلوهایی که میپزی بریز--سبزی پلو استفاده کن و....مولتی ویتامین هم فراموش نکن سعی کن هفته ای سه چهار بار بخوری زینک هم خوبه
amir
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۰
1
7
با سلام و خسته نباشید
خواهش می کنم کاری کنید تا از شر موهای سیاه رهایی و نجات پیدا کنم خجالت می کشم از اینکه 27 سال بیشتر ندارم ولی به زحمت موی سیاهی در سرم دیده می شودلطفاً من را یاری کنید
پاسخ ها
ناصر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۳
یکی از دلایلش که تقریا هیچ جا نگفته اند خودارضایی هست که باعث از دست دادن مواد معدنی زیاد بدن می شود و اعتیاد بهآن موجب سفید شدن زود هنگام مو می شود
الناز
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۱/۱۹
0
1
عالی بود مرسییییییییییییییییییییی
امید
Afghanistan
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۳
1
5
با عرض سلام جوانی هستم 30 ساله که سفیدی مو دارم .
آیا روغن زیتون برای سفیدی مو فایده دارد ؟
بهترین راه حل برای از بین رفتن سفیدی موی کدام روش است و برای چه مدت .
تشکر می کنم اگر جواب را به ایمیل بفرستید
زینب
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۸
0
0
سلام خسته نباشید
دختری 29 ساله هستم که موهای جلوی سرم سفید شده اند . آیا درمانی وجود دارد؟
نیمایی
United States
|
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۱
1
10
اینایی که گفتی یه شوخی نباشه .که همین دوتار مو مونم بریزه :D
:))
درسا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۷
0
3
سلام.منم موهام سفید شده .تو رو خدا اگه درمان قطعی است به منم بگین.
غروب
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۷
2
1
باسلام،لطفا من را هم راهنمایی کنید که به شدت دچار سفیدی مو در دوران جوانی شده ام.چه کنم؟
خیلی خیلی ناراحتم .لطفا کمکم کنید ودر ایمیلم راهنمایی نمایید.
زهرا
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۸
0
5
سلام من از 25 سالگی موهای سرم سفید شدند والان که 36 سال دارم موهای جلوی سرم همش سفید است . آیا راهی وجود دارد؟ برای جلوگیری از ریزش و سفید شدن مو چه شامپویی پیشنهاد میکنید؟
ناصر
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۲
1
1
باسلام انسان از 25 سالگی موهاش شروع میکنه به سفید شدن ولی یکی هم مث من 21 سالشه چنتایی سفیدو داره جلو گذر عمرو روند طبیعی خلقتو نمیشه گرفت
لیدا
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۲
0
6
با سلام خدمت همه دوستان من خودم به علت زود سفید شدن موهایم به دنبال راههای زیادی رفتم. بعد از سالها تحقیق و انواع و اقسام بلاها را سر خودم در آوردن اکنون میخواهم تجربیاتم را بگویم. که در سن 39 سالگی باعث شده تقریبا نیمی از موهایم دوباره سیاه شوند و رنگدانه هایش برگردد. اولین قدم مصرف مرتب و روزانه یک لیوان جوانه گندم است اگر آن را چرخ یا آسیاب کنید و با یک گوجه رنده شده یا له شده مخلوط کنید و بخورید حتی به جای یک وعده غذا از آن استفاده کنید. اگر بتوانید جو یا جوی دو سر را هم پیدا کنید و یک لیوان جوانه آن را بخورید از گندم هم مفید تر است. میتوانید آن را با ماست و نعناع و پونه خشک هم مخلوط کنید. در ضمن خوش هیکل هم میشوید. دومین کار مصرف مرتب و روزانه هویج 2 تا 3 عدد یا آب هویج به صورت روزانه. سومین راه خوردن آجیل خام باز هم تاکید میکنم (خام) گردو و انواع بادام بهتر است. خلاصه بهتر است بگویم چند عامل در سفید شدن مو تاثیر دارد که یکی از آنها طبع ما میباشد مثلا کسانیکه طبع گرم و خشک دارند خیلی سریع موهایشان سفید و نازک میشود پس این افراد باید حتما از خنکی بیشتر مانند کاهو و خیار و انواع آلو بیشتر استفاده نمایند و کسانیکه طبع سردی دارند که این افراد موهایشان دیر سفید میشود میتوانند از انواع خرما و کشمش بدون تیزاب استفاده نمایند. باز هم تاکید میکنم سعی کنید این کارها را مانند نسخه پزشک به طور مرتب انجام دهید پس از 3 ماه موهایتان شروع به ساختن رنگدانه میکند و تا 6 ماه شاهد رویش دوباره موهای طبیعی با رنگدانه خود خواهید بود. اگر باز هم سوالی داشتید میتوانید بپرسید من حتما جوابتان را میدهم . زیرا باور کنید که از بچگی در این زمینه ها تحقیق کرده ام و به جوابهای خوبی در مورد خودم رسیده ام. توصیه دیگرم این است که موهایتان را رنگ نکنید تا به نتیجه دلخواه برسید.
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۲
سلام لیدا خانم الان جوانه گندم یا جو از کجا بیارم بعدشم میگید منظورتون اب جو هست یا خود گندم منظورتون است لطفا ایمیل برام بفرستید چطوریه اخه اخه الان جوانه گندم نیست
علیرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۱
لطفا در صورت تلفن تماس یا یمیل جهت کمک و مشاوره ارسال فرمایید
فاطمه
United States
|
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۲
0
5
باسلام.لیدا خانم یک لیوان جوانه گندم خیلی زیاد نیست منظورتون یک لیوان پودرجوانه گندم است ؟؟؟اخه بنظر خیلیه من یه قاشق پودر جوانه گندم میریزم توماست میخورم حالم بد میشه چ برسه ی لیوان چیکارکنم منم موهام خیلی سفید شده کمکم کنید.به ایمیلم پیام بدید.ممنون میشم.
سوسن
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۳
0
1
سباسلام وتشکر از شما.من30سال دارم وموهام طی یکی دوسال اخیر به سرعت در .حال سفید شدن است .برای پوشاندن وبرطرف کردن سفیدی آن کدام مورد مناسبتر است ؟ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.
مهسا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۸
0
1
19 سالم...موهام سفید شدن.واقعا خجالت میکشم...آیا درمان قطعی هس؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۶
2
2
باسلام
خيلي عالي بود.من كچل بودم كه با استفاده از شيوه هاي شما كاملا مودار شدم و الان هم پشت مو و روگوشي گذاشتم.
باتشكر
نادیا
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۹
1
2
لیدا جان میشه در مورد طبع بیشتر توضیح بدین؟ منم متاسفانه خیلی زود دچار سفیدی مو شدم.. 18 سالمه و 40-50 تایی تا موی سفید دارم.. واقعا ناراحتم میکنه
کوروش
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۱
1
0
سلام.فدای همه کسانی که واسه سفیدی مو رنج میکشن بشم.من کوروش هستم گفته هایتون که خواندم همه درست بود به خصوص گفته های لیدا خانم پس هر شخص باید با توجه به گفته ها باید فهمیده باشه علت شروع سفیدی مو هایش چی هست.قبل استفاده از دارو باید علتش تشخص داد .بعد از دارو استفاده کرد پس بهتره از دستورات لیدا خانم. عمل کنید
فاطمه زهرا
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۳
0
0
سلام ممنون از راهنماییتون !!!فقط دوتاسوال داشتم اول اینکه میشه همزمان با مصرف توصیه ی شما از یه داروی گیاهی دیگه که باسبوس برنج وهلیله سیاه ومالت جو و....که از اینترنت در آوردم استفاده کنیم؟ وسوال دومم اینه که که میشه همزمان با مصرف این دو مورد بالا موهارو با توصیه های گیاهی رنگ کرد؟(مثل جوشانده ی مریم گلی و.....)
روزبه
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۴
0
0
سلام مطالبی که لیدا خانم گفته اند بسیار خوبه اماطبع راچطور میشه مشخص کرد
fariba
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۳۰
0
1
سلام خیلی بده که ۲۹ ساله متاهل باشی و موهات سفید شده باشه بعد شوهرتون فکر کنه که پیر شدین.اعتماد به نفس من خیلی اومده پایین چیکار کنم تو رو خدا کدوم اینا زودتر جواب میده.؟هلیله سیاه ۲ ماه مصرف کردم و نتیجه نگرفتم.چیکار کنم م م ؟ تو رو خدا بگین
niha
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
0
1
سلام به همگی منم از 18سالگی از سفیدی مو رنج میبرم میگن خوردن سیر معجزه میکنه ریشه های سفید رو دوباره سیاه میکنه من دو روزه سیر استفاده میکنم و شما هم استفاده کنید به امید زیبا شدن دوباره موهایمان
paria
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
0
0
سلام ببخشیدمن 20سالمه نصف بیشترموهام سفیدشده این مشکل ارثی خانواده ماست میخواستم بدونم روشی که گفتین میتونه تاثیربزاره روموهای من چون این ارثی هست خیلی ناراحتن که موهام تواین سن سفیدشدن
محمدی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
0
0
با سلام
من فرزندم 11 سال دارد نزدیک 100 عدد موی سفید دارد و روز بروز سفید شدن موهایش زیاد می شود خواهشمند راهنمایی نمایید.
محمدی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۶
1
2
با سلام
من فرزندم 11 سال دارد نزدیک 100 عدد موی سفید دارد و روز بروز سفید شدن موهایش زیاد می شود خواهشمند راهنمایی نمایید.
مهدی محسنی
United States
|
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
0
2
سلام خسته نباشید روغن زیتون تاثیری داره؟ممنون میشم جوابمو بدین
سحر
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
0
0
سلام لیدا خانم یه ذره امیدوار شدم منم 27سالمه و سفیدی موهام ار 21 سالگی شده فندق خام وسیر استفاده کردم اما تغییر رنگی ندیدم کمکم کنید دوباره موهام سیاه بشه
مینا
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
0
0
سلام
من از 20سالگی موهام سفید شده؟ چیکار کنم تا بتونم جلوی سفید شدنش رو بگیرم
کوروش
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
0
0
سلام منم 33 سالمه از سال84 به اینور موهام خیلی سفید شدن وطوری شده که ریشم و موهای بدنم هم سفید شدن نمیدونم چیکار کنم ...یه داداش کوچیکتر از خودم داشتم که در سن14 الی 15 سالگی موهاش سفید شدن ولی الان چند سالی هست که موهاش خود به خود دوباره سیاه شدن و هیچ دارویی هم استفاده نکرده .من توی این یکی هم موندم میشه ...دلیل این سیاه شدن موهای داداشم از چی باشه ..چون دارو استفاده نکرده ایا علتش به غذا برمیگیرده
مهسا
United States
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۲
1
0
من 25 سالمه راستش من خیلی از این روشها رو امتحان کردم ولی سفید شدن موها همچنان ادامه داره و تاثیری ندیدم اعتماد به نفس رو شدید پایین میاره بخصوص موقعی که موهای جلو سفید میشه
arezoo
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
0
0
Salam
Khaste nabashid b hamey dostan
Lida jan mishe
Baram tuzih bedid
K in javaney gandom 1 livan bashe...Ya inke y ghashoghe chaee khtori ba yk livan ab?
هرا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
0
0
27سالمه وموهام شدیدداره میریزه وسفیدمیشه.خاهشا اگه کسی راه مطمنی داره وامتخان کرده وموهاش سیاه شده دوباره خاهشا دوباره بیاد اینجا بگه.مرسی دوستان
محمد
United States
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
0
0
با سلام
دوستان مو سفید عزیز بیایید واقعا تجربیات رو برای هم اشتراک بذاریم خدا را چه دیدیم شاید داروی مخصوصی ساخته شد که با این همه حرص وجوش ها حداقل موهامون دیگه سفید نشه
بنده اگر راهکاری ایجاد شد اعلام میکنم
مرسی
مرجان
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۹
0
0
باسلام 25سال دارم مجردم از5سال پیش موهام سفیدشده هروقت جلو آینه میرم اعصابم خورد میشه نمیدونم چیکار کنم ترو خدا کمکم کنید
معصومه
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
0
1
دوستان سلام جوانه گندم(خودش نه پودرش)
در سوپرما رکت ها موجود است وبرای سالاد استفاده می شود ولی بهتر است که خودتان تهیه کنید.واما بعد،یک لیوان سبوس برنج را پاک کنید وباآب سرد بشوید سپس با ۴لیوان اب در ظرفی بجوشانیدتوجه کنید وقتی جوش امد شعله راکم کنید ویک قاشق سرکه سفید یا ابلیمواضافه کنید حدود ۳۰دقیقه بعد ا بش نصف میشود از روی شعله بردارید وقتی سرد شد در صافی بریزید وفقط ابش رادر یخچا ل نگه داریدویک روز در میان یک فنجان بنوشید شما می توانید بااین اب پلو دم کنید هربار یک فنجان کافی است این اب ب کمپلکس است خانم عزیز برای پسرتان تقاضای ازمایش خون برای تعیین املاح منگنز منیزیم پتاسیم سدیم روی وغیره کنید وبرای رفع کمبود ها با غذاودارو اقدام کنید.
زهرا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۶
0
1
باسلام.معصومه خانم.منظورشماازسبوس برنج خودبرنج است یا پوسته های ریز اطراف برنج لطفا جواب بدید.بگید سبوس برنج چه شکلیه دقیقا من نمیدونم.باتشکر
محمد
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
1
3
سلام دوستان، تو رو خدا اگه به یه روش راحتی جواب گرفتین، به منم بگین. آخه شیرازیم، حوصلم نمیشه همه ی اینا رو امتحان کنم. اعصابم ریخته به هم.
سارا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۹
0
1
باسلام وخسته نباشیدمیخواستم ازتون خواهش کنم اول جوابم بدیدبعدراهنماییم کنیدامروز رفتم براوز شدن موهام از بس رنگش کردم ۳۴ سالم هست بعدیه سرم فیتودنسیوم بهم معرفی کرد گفت که در عرض ۵ الی ۶ ماه جواب میده تضمینی ببر ولی چون شناختی نداشتم ترسیدم بخرم لطفابه ایمیلم جواب بدیدمنتظرم بخرم یانه
سارا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۹
0
0
باسلام وخسته نباشیدمیخواستم ازتون خواهش کنم اول جوابم بدیدبعدراهنماییم کنیدامروز رفتم براوز شدن موهام از بس رنگش کردم ۳۴ سالم هست بعدیه سرم فیتودنسیوم بهم معرفی کرد گفت که در عرض ۵ الی ۶ ماه جواب میده تضمینی ببر ولی چون شناختی نداشتم ترسیدم بخرم لطفابه ایمیلم جواب بدیدمنتظرم بخرم یانه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
0
0
موهای منم مثل... داره سفید میشه چه کار کنم دوستان
معصومه
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۰
0
1
سلام زهرا خانم منظور از سبوس پوسته ی دانه های برنج است که پس از چیدن دور ریخته می شود. محمد آقادرطب سنتی حوصله اساس کار است توصیه میکنم برای خودت یک برنامه غذایی درست کنی وروزانه چند مورد از خوراکیهای مفید را بخوری گذشته از همه اینها در کله عقل باید، سفیدی مو عار نیست.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱
0
0
بنده49 سال سن دارم موهایم از 15 سالگی شروع به سفید شدن کردند چنانچه در 04سالگی اکثر موهایم نه تنها سفید بلکه سفید براق شده بود با خوردن روزی یک قاشق غذا خوری سمنو و خوردن روزی سه شکلات تلخ 84 درصد و مقداری آجیل ، موهای سفیذ براق به خاکستری و موهای خاکستری به سیاه تبدیل شدند همچنین موهای نازک کلفت شدند و ریزش مو قطع شذ. اما سه نکته
1- خوردن زیاد سمنو باعث بالا رفتن بیلوبیرین کبد میشود و غلظت خون میشود .بایستی قبل از شروع آزمایش خون بدهید و بعذ از شروع بعد از هر 6 ماه مجددا آزمایش خون بدهید و دو مورد فوق را هر چک کنید.
2- مواظب ایجاد اضافه وزن خود باشید.
3-صیر داشته باشید ،بستگی به فرد ممکن است 1 تا سه سال طول بکشد.
بهروزی
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱
0
0
بنده49 سال سن دارم موهایم از 15 سالگی شروع به سفید شدن کردند چنانچه در 40سالگی اکثر موهایم نه تنها سفید بلکه سفید براق شده بود و مجبور بودم بعد از هر اصلاح موهایم را رنگ کنم اما اکنون مدتی است که دیگر موهایم را رنگ نمیکنم زیرا با خوردن روزی یک قاشق غذا خوری سمنو و خوردن روزی سه شکلات تلخ 84 درصد و مقداری آجیل ، موهای سفید براق به خاکستری و موهای خاکستری به سیاه تبدیل شدند همچنین موهای نازک کلفت شدند و ریزش مو قطع شد. اما سه نکته
1- خوردن زیاد سمنو باعث بالا رفتن بیلوبیرین کبد و غلظت خون میشود .بایستی قبل از شروع آزمایش خون بدهید و بعذ از شروع بعد از هر 6 ماه مجددا آزمایش خون بدهید و دو مورد فوق را هر چک کنید.
2- مواظب ایجاد اضافه وزن خود باشید.
3-صیر داشته باشید ،بستگی به فرد ممکن است 1 تا سه سال طول بکشد.
4- سمنو فقط از جوانه کندم و آرد و آب تهیه میشود وشامل ویتامین ب 2و 6 و 12 منیزیم ، منگنز و کلیه ویتامینهای مورد نیاز مو میباشد ونوع صنعتی آن مانند بسته بندی پنیر های 500 گرمی در برخی فروشگاههای بزرگ بفروش میرسد و یا از طریق اینترنت میتوانید آدرس کارخانه و فروشگاه را پیدا کنید.
جلال
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱
0
1
تا ميتونيد از استرس و غصه دوري كنيد و تا ميتونيد آجيل بخوريد و از فيلم هاي كمدي لذت ببريد موهاتون ديرتر سفيد شه.ايشاه... هيچ وقت كچل نشيد !!!بخند
جلال
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱
0
1
ضمنا اگه كسي سيگار ميكشه بزاره كنار كه موها رو زود سفيد ميكنه بجاي سيگار تخمه بخوره .ما كه خورديم هم خودمون تپل شديم هم لپامون فقط يه چند تا روكش دندون كذاشت رو دستمون .
يه راه ديگه هم هست اگه موهاتون زياد سفيد شده يهويي همشو تا ته بزنيد خودتونو خلاص كنيد .اگه هم كچل يا طاس شديد كه ديگه لازم نيست بهخودتون زحمت بديد والا.ههههههههههههههه
جلال
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱
0
0
گیاهی که سفیدی موهای سر را درمان میکند
کاهو گیاهی است یک‌ساله که دارای برگ‌های پهن، دراز و سبز با طعمی شیرین است، این گیاه از نظر طب قدیم ایران در رسته گیاهان سرد و مرطوب دسته بندی می‌شود.

به گزارش بلاغ، بیان زارعیان متخصص تغذیه، با بیان اینکه کاهو سرشار از ویتامین و آهن است، عنوان کرد: کاهو ویتامین‌های A ،H ، B و C را داراست به همین‌ دلیل ماده‌ای خونساز است، همچنین این سبزی سرشار از املاح آهن، کلسیم، منیزیم، منگنز، روی، سدیم و مس است که این املاح به ویژه منگنز و روی مانع سفید شدن زودهنگام و ریزش مو می‌شود.


وی با ذکر این نکته که کاهو طبعی خنک دارد و تشنگی را برطرف می‌کند، اظهار کرد: خاصیت خنک کننده کاهو قرمزی ناشی از مضرات آفتاب را که در سطح پوست ایجاد می‌شود، کاهش می دهد لذا برای رفع آفتاب سوختگی مفید است.

وی با ذکر این نکته که کاهو می‌تواند یک مسکن خوب برای اعصاب باشد، گفت: خواصی که در کاهو موجود است می‌تواند تشویش، نگرانی و دلهره را از بین برده و بهترین دارو برای بیماران عصبی محسوب می‌شود، کاهو دارای مواد قندی زیادی است و املاح معدنی آن پتاسیم، منگنز، فسفر، کلسیم و آهن است که برای آرامش اعصاب و همچنین به‌دلیل دارا بودن لاکتوکاریوم در رفع خستگی و بی خوابی و تنظیم فشارخون مفید است.

این متخصص با بیان اینکه این گیاه خوراکی به " گیاه بارور" معرف است، ادامه داد: کاهو می تواند در تقویت قوای جنسی و درمان نازایی نیز مفید باشد.

زارعیان کاهو را به دلیل داشتن ویتامین های A و H دارای خاصیت تمیزکنندگی دانست و تصریح کرد: مصرف کاهو موجب محافظت، مرطوب ماندن و شادابی پوست می‌شود.

وی کاهو را اشتهاآور دانست و افزود: کاهو منبع خوبی از آهن بوده به‌همین دلیل می تواند عمل خونسازی و تصفیه خون را در بدن تسریع کرده و یکی از مؤثرترین و طبیعی ترین اشتها آورهاست؛ لذا توصیه می شود که قبل از صرف غذا این سبزی را بعنوان یک پیش غذای مفید مصرف کرد.

این متخصص تغذیه با توصیه بر این که افراد می‌توانند در درمان برونشیت‌های سخت، سیاه سرفه،‌ تحریکات عصبی و رفع روماتیسم کاهو مصرف کنند، گفت: کاهو به علت داشتن مقادیر زیاد سلولز، تخلیه امعاء را آسان می‌کند و می‌تواند برای مبتلایان به یرقان، انسداد مجاری کیسه صفرا و اشخاصی که کلسترول خونشان زیاد است و استعداد چاق شدن دارند، مفید باشد.

وی در پایان با ذکر این نکته که زیاده روی در هر کاری مضر است، خاطرنشان کرد: کاهو فواید زیادی دارد، اما نباید در مصرف آن زیاده‌روی کرد چرا که زیاده روی در خوردن آن ضعف قدرت جنسی، کم شدن حافظه و فراموشی، نفخ و در نهایت ضعف در دید را بوجود می آورد. منبع ايسنا
جلال
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱
0
1
روش های مؤثر برای تقویت موها و جلوگیری از ریزش مو و شوره سر


1) سبوس برنج:
سبوس برنج برای موها خیلی مفید است از ریزش مو جلوگیری کرده و به شخص نیرو و جوانی می دهد و عمر موها را طولانی می سازد.
2) سبزیجات برای پرپشتی موها:
اگر می خواهید موهای سر شما پر پشت و قوی شود از سبزیجات استفاده کنید. نعناع، تره، ترتیزک بولاغ اوتی، برگ کلم، تربچه بهتر از همه شنبلیله را پخته به غذای روزانه اضافه کنید.
3) حفظ موها و طولانی کردن عمر آن ها و باز رویاندن آن ها
متخصصین علوم تغذیه می گویند استفاده از مواد غذایی چون گردو، جگر، فندق، شیر، ماست، و مخمر گوشت مفید است آن ها را باید در مواد غذایی خود قرار دهید.
4) تخم کاهو
تخم کاهو را در آب خیسانده و بر موهای خود بمالید و ماساژ دهید و پس از 30 تا 40 دقیقه آن را با آب نیم گرم شسته و کمی گلاب به موهایتان بزنید این کار موهایتان را تقویت کرده و پیازهای آن را محکم تر می کند.
5) روغن نخود سیاه و نخود سبز
عده ای از اطباء قدیم معتقد بودند که روغن این نوع نخودها را جوشانده و مقدار یک لیوان متوسط از آن را بنوشید نخود موادی دارد که برای تقویت موهای شما بسیار مفید است.
6) آب برگ کنجد
برخی دیگر می گویند: آب برگ کنجد برای تقویت و بلند شدن مو تاثیر نیکو دارد برای این کار بایستی آب آن را با کوبیدن یا فشار، گرفت و به سر مالید و ماساژ داد. مخلوط کردن برگ کنجد با ضاء جهت مشکی کردن مو نیز نتایج نیکو دارد و نیز جوشاندن برگ آن برای رشد مو و مشکی شدن مو مفید است.
7) پوست چلتوک
سبوس گندم، جو و ارزان دارای خواص بسیارند منجمله از سفیدی و ریزش مو جلوگیری می کند هیچ غذا و دارویی تاثیرش به خوبی و سرعت چلتوک برنج نیست. برای سیاه شدن یا جلوگیری از سفیدی زودرس موهایتان روزانه نیم سیر پوست چلتوک و لیمو عمانی دم کرده و میل نمایید. پوست برنج را در کمی آب بجوشانید و صاف کرده و آن را با هر غذایی که میل دارید مخلوط کرده یا بنوشید.
8) پوست گردو
جوشانده پوست گردو موی سر را قهوه ای می کند و مخلوط آن با حنا خضاب خوبی می باشد مغز گردو چون یکی از مغزهای روغنی است که دارای مواد معدنی از قبیل آهن، مس، و ... است روغن آن برای مالش اعضاء و موی سر بسیار عالی است.
9) روغن کنجد
روغن کنجد را به موهای خود بمالید و پوست سرتان را با آن ماساژ دهید این کار هم موهایتان را تقویت کرده هم به آن جلا می بخشد.
10) نان جو
نان جو از سفید شدن مو جلوگیری کرده و بعضی از ویتامین های لازمه برای حفظ و نگهداری موهایتان را تامین می کند و همچنین جگر، سبوس برنج، مخمر، ملاس سیاه نیز از سفید شدن مو جلوگیری می کنند.
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱
0
1
با سلام مردی هستم 53 ساله تمام موهام کاملا سفید شده لطف کنید اگر راه مویثری واسه سیاه کردنشون هست راهنماییم کنید.با تشکر
رضا
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۱
0
0
سلام فقط میخواستم بگم که یکی از علت های سفیدی مو فکرو خیال های بیهوده میتونه باشه توصیم به دوستای گلم اینه که خودتونو بزنید به اون راه تا 2ماه دیگه به یاری خدا خوب میشید من جواب کرفتم 93/06/01
لیدا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
0
2
با سلام خدمت همه دوستان گرامی و تشکر ازاظهار نظر لطفتان. از دوستانی که میخواهند جواب به ایمیلشان بفرستم لطفا ایمیلشان را بگذارند تا جواب آنها را بدهم . از دوستانی که میخواهند جوانه گندم تهیه کنند ابتدا از مغازه ها گندم مرغی یعنی گندمی که پوستش را کمتر کنده اند تهیه کرده و دو لیوان از آن را در آبکش کوچک و ظرف آبی زیر آن شستشو بدهند تا خاک آن از بین برود و تمیز شود . بعد از شستشو آن را در آب سرد بگذارید شب تا صبح یا صبح تا شب کافی است. بعد در آبکش ریخته بگذارید چند ساعت بماند. بعد آن را در ظرف در دار ریخته و در یخچال بگذارید و هر روز نوش جان کنید.این مقدار که گفتم برای مصرف دو تا سه روز است بیشتر نباید بماند زیرا کهنه میشود و بهتر است که دوباره تهیه شود. قابل توجه دوستی که میگفت حالم به هم میخورد. شما میتوانید آن را با شیر یا ماست مخلوط کرده و بخورید و میتوانید آن را یکجا نخورید بلکه به طور کم کم در طول روز همراه هر وعده غذایتان استفاده کنیدو اینکه حتما تازه باشد تا حالتان بد نشود . احتمالا شما از مانده آن استفاده کرده اید که به هیچ عنوان توصیه نمیکنم. حتی با آب گوجه میتوانید مخلوط کرده و بخورید که خیلی هم خوشمزه میشود. سوال بعدی در مورد طبع بود. خیلی راحت است . اگر شما چند روز پشت سر هم از غذاهای گرم استفاده کنید مانند خرما و کشمش و ادویه جات تند و بعد از مدتی اذیت بشوید مانند کهیر و جوش یا اشکالاتی مانند فشار بالا پس طبعتان گرم است ولی اگر با خوردن غذاهای سرد مانند کاهو و خیار و گوجه و برنج زیاد صبحها صورتتان پف داشته باشد و یا اینکه آب دهانتان جاری بشود و یا دل درد بگیرید حتی بعضی ها حالشان بد شده و فشارشان پایین میاید و به اصطلاح قدیمیها باید نبات داغ بخورند تا حالشان بهتر بشود طبع سرد دارند و باید گرمیجات بیشتری مصرف نمایند. در ضمن من خوردن تمام کنسروهای کارخانجات و انواع و اقسام بیسکویت و آجیل و شیرینیجات قنادی را هم نهی میکنم و استفاده از رنگ مو را هم به هیچ عنوان توصیه نمیکنم تا نتیجه بگیرید. بعد از گرفتن نتیجه میتوانید مصرف جوانه ها را کمتر کنید. تا به نتیجه دلخواه برسید. در مورد سبوس گندم که همه میگویند خوب است و نتیجه میدهد قبول دارم ولی من جوانه گندم و جو را بیشتر و برای نتیجه خوب گرفتن توصیه میکنم به چند دلیل. اولا که جوانه گندم یک غذای کامل است و تمام ویتامینهایی را که بدن نیاز دارد دارا میباشد و فکر نکنم که ویتامینی باشد که در آن موجود نباشد. و همانطور که میدانید اولین غذای بشر گندم بوده است. ثانیا با خوردن این جوانه گندم اگر مشکل دیگری در بدنتان موجود باشد مثلا گواتر یا ریزش مو و یا مشکلات دیگر در هر نقطه بدنتان و یا حتی اعصاب ضعیف جوانه گندم در طول زمان مصرف به بهبود آن بیماریتان کمک خواهد کرد . پس من باز هم جوانه گندم و جو را به همه توصیه میکنم که بعد از 3 تا 6 ماه نتیجه را خواهید دید و بعد از گرفتن نتیجه این ماده ارزان و بسیار پر خاصیت را همیشه در زندگیتان استفاده کنید و بی نیاز از دارو و انواع و اقسا م ویتامینها بشوید. موفق و موید باشید. باز هم اگر سوالی داشتید به ایمیلم بفرستید تا پاسخ بدهم ممنون . ایمیل من lidayahyavy@yahoo.com
لیدا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
0
0
راستی یه توضیح دیگر هم خواستم بدهم این است که تمام میوه جات و سبزیجا برای بدن خوب هستند ولی جوانه گندم و جو میتواند از نظر کامل بودن غذایی جای آنها را بگیرد و اگر کسی سبزی یا سالاد دوست نداشت و یا امکان خریدن میوه را به طور دلخواه ندارد زیرا میوه گران است و همه قدرت خریدن آن را ندارند و یا حتی اگر گوشت کمتر استفاده کنید اصلا نگران نباشید زیرا جوانه گندم و جو بهترین جایگزین برای تمام این موارد است و بیشتر کمبودهای بدن را جبران میکند پس با اطمینان خاطر استفاده کنید و نتیجه را بگویید.
لعیا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
0
0
ستایش
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۹
1
1
لیدا خانم واقعا از راهنمایی هاتون متشکرم، من خانمی 29 ساله ام ولی از چند سال پیش موهام شروع به سفیدی رفت، ولی خب فقط پشت گوشم بود،اما از 2 ماه پیش تقریبا همه موهام داره سفید میشه و دیگه موی سیاهی ندارم، در عرض 2 ماه فقط! خیلی ناامید بودم تا اینکه دستورالعملهای شما رو خوندم و حالا دوباره امیدوار شدم و میخوام آنها رو انجام بدم. دعا کنید موفق شوم، بازم بابت راهنمایی هاتون متشکرم عزیزم
یلدا
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۹
0
0
سلام خانم لیدا. به نظرم ایمیل شما اشتباه است. چون ایمیل من به شما ارسال نمیشود. این ایمیل منه ممنون میشم برام ایمیل بفرستید تا از راهنمایی شما استفاده کنم و سوالاتم و بپرسم.
Mousavi_yalda@yahoo.com
محنا
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۰
0
0
سلام .من 26سالمه واز18سالگی موهام سفید شدن.الان رنگ کردم موهامو بیشترشد سفیدی موهام چی کارکنم که سفیدی موهام برطرف بشن؟مرسی
لیدا
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۱
0
0
یلدا خانم من به شما ایمیل زدم ولی شما جواب ندادید. در ضمن ایمیل من صحیح است. بدون فاصله بزنید. منتظر ایمیل شما هستم.
نوید
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۲
0
0
این که گفتید خیس شه یه صبح تا شب بعدش در ظرف دربسه قرار بگیره من این کارو کردم هنوز کمی سفته وجوانش به اندازه ایی نمیشه که دستمال خیس رو گندم یه روز خیس شده گذاشته میشه و اینکه جوانه چه قدر باید در بیاد و روز نصف لیوان به همراه گوجه فرنگی کافیه.
جلال
United States
|
۰۷:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۴
0
0
سلا م ممنون از راهنمایی تون خانم دکتر طرز تهیه جوانه گندم رو یکم واضح تر توضیح بدید ممنون میشم
زهرا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۹
0
0
سلام دوستان.الان یه مطلب تویه سایت خوندم درباره سفیدی مونامیدشدم .نوشته بودچنین ادعاهایی درباره برگشتن سیاهی به موهای سفیدبی پایه واساسه.نوشته بودهیچ چیز خوردنی یامالیدنی به موی سر رنگ سیاهشوبرنمیگردومده.گفته بودخودتون روبه دردسرنندازدیدوباطبیعت مودرنیفتید.ایناروخوندم کلاهمه امیدم درباره برگشتن سیاهی به موهای سفیدم نامیدشدم.چه بدیه دکترخارجی گفته بودبنام دکتر..شاپیرو
زهرا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۹
0
0
اسم سایتش اینه برید ببینید .www.arameshtea.blogfa.com/post/528
صمد خوشتیپ
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۳
0
0
سلام بچه ها من 66 سالمه موهام هنوز سفید و زنم 53 سالشه ولی اون موهاش سفیده و پیر شده اعصابم خورده به نظر شما با این پیرزن چکار کنم طلاقش بدم خوبه ؟مهنا نظرت چیه عزیزم
امین
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۵
1
0
سلام.کدوم راه بهتر است برای سفیدی مو؟ وتا چند ماه تاثیر میذاره؟خواهشا اگه تاثیر صد در صد داره و اگه کسی جواب گرفته بگه
عليرضا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۷
0
0
خدا كنه جواب بده
آزی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۱
0
0
سلام به همه دوستان من29 سالمه 3ساله پیش موهام خیلی میریخت و هم خیلی سفید داشتم طی این چند سال همیشه سر سفره شاهی و سیر میخوردم خیلی تاثیر داشت b12 هم خیلی خوبه
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۲
0
1
سلام.من24سالمه وتقریبآ 10تااز موهام سفیدشدن و دارن بیشترمیشن ولی ناراحت نیستم چون همیشه دوست داشتم موهام سفیدومشکی باشن
نیکا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۳
0
0
سلام به همه دوستای عزیزولیداخانم.منم 22سالمه و متاسفانه موهام داره سفیدمیشه. خیلی خجالت میکشم. لیداجون منظورت ازجونه گندم اینه ک وقتی توآب خیسوندم شب تا صب جونه ک زد جونشوبگیرم بعدچرخ کنم؟ بیشترتوضیح بده خاهش میکنم ازت. واقعادیوونم کرده. مغسی
آرش
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۸
0
0
درودبرشما.وهمه موسپیدان منم جوانی هستم که بیشترمومهام سفیدشدن انشاا...بااین چیزای گیاهی که این دوستان میگن همه به بهبودی برسن.من ازبس این گیاهارو خوردم احساس میکنم موهادارن سیاه میشن بخدا.ولی خداشاهدیه احساس گاوبودن بهم دست میده ازاین گیاهاخوردم بجان خودم جواب میده
معصومه ش
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۲
0
1
سلام.22سالمه .سفید شدن موهام از 16 سالگی شروع شده اول شقیقه ها و الان تاج سرم و همینطور داره زیاد میشه.چون موهام خیلی مشکیه سفیدا خیلی مشخص میشه.واقعا خجالت میکشم.لطفا کمکم کنید .از دوستانی که این روش هارو امتحان کردن و جواب قطعی گرفتن میخوام که کمکم کنن. راستش من نمیدونم الان حرف های لیدا خانم انجام بدم یا درمانی که خود سایت گفته. خواهش میکنم هر کی میتونه کمکم کنه. بهم ایمیل بدین لطفا
شاهین
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۵
0
0
باسلام.من یک پسر 15 ساله هستم که از 9 سالگی موهام تک و توک سفید شد الان زیاد شده لطفا کمک کنید واقعا اینا واقعیت داره.
ممنون میشم بتونین جواب بدید من هنوز سنی ندارم لطفا کمکم کنید و به ایمیلم بفرستید.♥♥♥☻☻☻
ام سعيد
United Arab Emirates
|
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۷
0
0
سلام. من ميخواستم بفهمم رنك حناي طبيعي با جه مخلوط كنم كه موها به رنك سياه در بياد , نه قرمز. ممنون كه جواب بديد.
ایدا
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
0
1
وای من 20 سالمه موهای جلوی سرم سفید شده خیلی نگرانم کمکم کنید...
سجاد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
0
سلام خدمت دوستان عزیز.بنظر من استرس و اضطراب نقش عمده ای داره حتما حتما هفته ای سه بار به استخر برید و شنا کنید اگرم بلد نیستید راه برید وجنب وجوش کنید خ تاثیر مثبت داره .صبح ها هم ناشتا سیب بخورید .هویجم یادتون نره .حساس شدن نسبت به موهای سفیدم خودش استرس و تنش عصبی میاره که با سرگرم کردن خودتون و ورزش کردن می تونید اصلا دگ بش فکر نکنید
پری
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۸
0
0
لیدا جان جوابه نیکا رو بده لطفا، منم همون سوالو دارم ازت بیشتر توضیح بده که دقیقا باید چیکار کنیم
hossein
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۹
0
0
سلام یلدا من18 سالمه مو سفید دارم به نظرت باید چه کارکنم
علی
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۴
0
0
سلام جهت رفع سفیدی ریش باید چکار کنیم من موهام مشکیه ولی ریشام سفید شدن .
ناز
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۷
0
0
لیدا خانم ممنون ، منم کاملا با شما موافقم ، چون تمام موارد برای پوست و مو مفیدن . فقط شنیدم مصرف روزانه هویج قند خون میاره . من به حرفاتون اعتماد میکنم و دستور شما رو اجرا میکنم . بعد سه ماه نتیجه رو مینویسم.
ابی
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۷
0
0
به شیرازیه توصیه می کنم خرمالو نارس یادش نره
علی یزدان دوست
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
0
0
واقعا عالی بورد.اگربتوانیداین موضوع هارابه صورت یک کتاب بنویسیدواقعاعالی میشه.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۸
0
0
بنظرمن استرس تاثیرزیادی برای سفیدشدن موداره البته ناگفته نمونه سیگارهم کم تاثیرنیست
امید
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۳
0
0
سلام منم 30سالدارم موهای سرم و صورتم روز به روز سفید میشه لطفا مرا راهنمایی کنید وجواب را به امیلم بفرستید
مریم
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۸
0
0
من 30 سالمه کل موهام سفید شدن میخواستم بدونم چکار باید انجام بدم تا سفیدی موهام کم بشه
بهار
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
0
0
سلام.لیداخانوم وبقیه
من ۱۸سالمه ۴تاازموهام سفیدشدن وداره بیشترمیشه. ارث هم دارم. نامزددارم واسه همین خ ناراحتم.تروخدا کمکم کنین.دارم میمیرم
رامین ماهیت
United States
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
0
0
صمد خوش تیپ جون مطمئنی که اگرزنتو طلاق بدی خانمت نمی ره بایک پسرجوون خوش بگذرونه الان که توخانمهای سن بالامد شده بخداااااااااا خانمها شانسی که دارند توهرسنی مورد توجه هستند ولی مااقایون یک کم که پابه سن می گذاریم و موهامون می ریزه و سفید می شه و شکم می یاریم ازریخت می افتیم دیگه خانممون تحویلمون نمی گیرند دلشون دوست پسرجوون می خواد این بلاسرخودم امد خانممو تو 51سالگی طلاق دادم یک روزنگذشت که جای منو یک پسرجوون 23ساله گرفت ولی من با 56سال تنهام شماکه دیگه کهنسالید منو پوز زودرس هم گرفتم بیچاره شدم رفت حتی یک خانم معلول هم برایم پیدا شد ولی ردم کرد خانمها توهرسنی مورد توجه هستند خودت که بهترمی دونی توجامعه داداش
نرگس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۹
0
0
ممنون از لیدا جان و باقی دوستان بابت تجربیات عالی
محمد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۲
0
0
سفید شدن موها زیاد مهم نیست سفیدی ریش وسبیل خیلی ناراحت کننده است
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
0
0
سلام لیدا خانم لطفا به من هم کمک کنید در ضمن طبع گرم دارم ayobrahban@yahoo.com
من
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۰
1
0
بابا رنگ كنيد بره خلاص.
mlika
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
0
0
با سلام برای پیشگیری سریع سفیدی مو باید چیکار کنم
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۲
0
0
با سلام و خسته نباشید ایا این چیزا به سیاه شدن موها در بلند مدت کمک میکند منظورم اینه داعمیه یا بعد از مدتی دوباره سفید میشن .
مریم
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۴
0
0
سلام 32 سالمه از سن 29 سالگی مو هام کم کم سفید شد تا الان ک جلو سرم سفید شده کامل اگه جوانه گندم بخورم و جای سیاه و مریم گلی بمالم ب سرم خوب میشه ترخدا جواب بدین مرسی
محمد
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۸
0
0
سلام لیدا خانم،من ۲۸سالمه واز سن ۲۰سالگی موهام وریشام سفید شدن،خواهشا بیشتر راهنمای کنید.مرسی
امیررضا
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۸
0
0
سلام من احساس میکنم نگرانی های ذهنی زیادی دارم ولی این طور نیست از چند روزی ریزش مو گرفتم و چند تا موی سفید از سرم ریخت علت این چیست و راه های پیشگیری ان چیست؟
mehdi
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۲
0
0
سلام دوستان میخواستم بدونم بعد از گذشت دوسال از کامنت هاتون میگذره ایا نتیجه ای هم گرفتین اخه منم 17سالمه الان 3سال هست که موهام بهتدریج دارن سفید میشن اگه کسی کامنت منو خوند لطفا ج بده
...
مهدی
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۹
0
0
لطفا کسانی که زیر 30 هستند و سفید داره میشه برن پیش دکتر صداقت پیشه و مطب ایشون و میتونند جلوی سفیدی رو بگیرن تا چندین سال حداقل ولی سفیدی که الان شده رو نمیشه کاریش کرد
اقایون باور کنید به سفیدی مو نیست به تیپ و قیافتونه
خوددم 25 سالمه
فکر نکنید ورزش کنید
شکر کنید
یه کسایی هستند که دردهای بدتر از ما دارند
حسین فرهادی
United States
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۲
0
0
سلام بنده 35سال سن دارم واز20 سالگی موهای سرم سفید شده والان جو گندمی است راهی برای درمان است لطفا به ایمیلم جواب بدید
وحید
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
0
0
سلام .
من خودم تست نکردم ولی آرایشگری بود که تعریف میکرد مشتری داره که در 50 سالگی هنوز موهاش سیاهه و رمزش رو ازش پرسیده بود میگفت هلیله سیاه رو میکوبونده و بصورت ارد صبحهها با صبحونه میخورده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۵
0
0
با سلام خسته نباشید. منم از سن 23 سالگی چند تا موی سفید داشتم تازه. این دوساله خیلی زیاد شدن.. الان بیست پنج سالمه.. پنجاه شصت تا هم داخل ریشم سبز شده. خیلی اعصابم داغونه. اگه راهی هست لطفا کمکم کنید با تشکر
امین
United States
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۰
0
0
سلام
من موهام سالهاست رو به سفیدی الان 28 سالم تقریبا بعضی قسمتا دیگه کلا سفید شده جالب تر اینه که ریشم سفید نیست ولی مشکیم نیست از هر رنگی داره قرمز نارنجی زرد مشکی. موهام ناراحتم نمیکنه ولی رنگ ریشم ازارم میده اگه سفید بود یا مشکی خوب بود ولی رنگش خیلی زشت. اگر ریشمو رنگ بزنم مشکلی ایجاد نمیکنه؟
من یک اشتباه کردم در دوران جوانی موهامو رنگ زدم یه بخشی شو همون بخش کلا سفید شده به دوستان نوصیه میکنم رنگ نکنن موهاشونو . فقط ریشو نمیدونم چیکار کنم
امیر
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۴
0
0
بهترین درمان سفیدی مو مصرف روزانه دو قاشق چایی خوری سبوس برنج میباشد بعد صبحانه و بعد شام و مصرف جوشانده چلتوک برنج که روزانه دو فنجان مصرف کنید چلتوک برنج رو مصل چای دم کنید ومیل کنید مطمعن باشید بعد از دو ماه موهاتون شروع به سیاه شدن میکنه اما برای کامل شدن باید تا یک سال هم ادامه بدید به من که جواب داد جوری که بعد از سه ماه اغلب موها از انتهای ریشه سیاه شده بودن
مــــجــیــــد
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۵
0
1
سلام به همگی بنا به تجربیاتی که من دارم بهترین روش برای سیاه شدن مجدد مو و درمان قطعی تا قبل از کهولت سن مصرفیک سال و نیم شبها قبل از خواب دو عدد هلیله سیاه خورد کنید و به همراه یک لیوان آب میل کنید اگر در توانتان هست هر روز موهای خودتون رو شستشو بدهید و روغن سیاه دانه به موهای سر و صورت خود ماساژ بدهیدمن ۳۲ سالمه و تقریبا از چهار ماه پیش همینا و مصرف کردم عــــــااااالــــــــــــی جواب داده و حدود پنجاه درصد موهیی که سفید شده بود مجدد برگشت به سیاهی.و میخوام تا یک سال دیگه مصرف اینا رو ادامه بدم و هفته ای یک جلسه هم میرم باشگاه برای بهتر تٵثیرگذاشت این داروهای گیاهی خیلی خوبه..فعلا بــــــــــــــــاے
سیاوش
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۸
1
0
نگران نباشید رازش دست من غصه نخورید تا جایی داره از این داروها که بچه ها توصیه کردند استفاده کنید استرش بیش از حد باعث پیری زود راس آدم میشه وایمان به کاری که میکنید داشته باشید وهمیشه شاد باشید وقرص های باعث جلوگیری سفیدی مو میشود استفاده کنید یاعلی
آرین
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۶
0
0
سلام من بیست سالمه موهام داره سفید میشه تو سایت ها خوندم که از شقیقه شروع میشه ولی‌ برای من از وسط شروع شده در ضمن هیچ زمینه ارثی نداریم
رضا
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
0
0
سلام من 15 سالمه موهام سفید شده و روز به روز داره به تعداد موهای سفید افزوده میشه . چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید
بنده
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۹
0
0
سلام دوستان تمام این صحبتها بیخوده. هر چی زنتیک باشه همون میشه. من الان 34 سالمه مو. ریشم دار ه سفید میشه. ولی پدر خانومم 57 سالش هنوز چند تار سفید تو موهاش داره.اینا 4 تا برادرن 1 خواهر همشون همین جورن اصلا پیر نمیشن. پدرشونم هین جوره. اصل بد از بن بر افتد. چون که بنیانش بد است.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۲
0
2
سلام
دوستان من 6ماه بود که هر شب 1لیوان عصاره جو2سر می خوردم هفته ایی 3بار هم موهام رو با شامپو بابونه مشستم الان تمام موهای سفید سرم از بین رفته این روش رو امتحان کنید حتما جواب میگیرید
پاسخ ها
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۳۰
امکانش هست ایمیلتونو بزاریید گ
jumekhan
United States
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۵
0
0
تشکر ازراهنمایی شما ولی جو دوسر را باید از کجا تهیه کنیم
وحید
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
0
0
سلام من 16سالمه موهای سرم دارن سفید میشن روز به روز سفیدیش زیاد میشه باید از چه دارویی استفاده کنم؟
بابک
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۹
0
1
سلام 65 سالمه و نصف مو هام سفید شده لطفا به من هم کمک کنید
علی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۰
0
0
با سلام

من 15ساله هستم و در سرم 13تار موی سفید دارم چه کاری باید انجام بدهم تا زیاد نشن ؟
صبا
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۳
0
0
سلام، منم 21سالمه دوسال عقدکردم ازوقتی عقدکردم ازبس حرص خوردم موهام سفید شده همش جلواینه ک میرم میکنمشون توروخدااگردرمانش قطعی بگیدک منم استفاده کنم افسرده شدم
من من
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۳
0
0
سلام،بچه ها اگه موهاتون سفید شده برید لوسیون دیسکریت بگیرید.عالیه وظرف ۶ماه همه موهاتون سیاهیش برمیگرده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۵
3
0
خودارضایی بیش از حد در سنین جوانی باعث بوجود آمدن استرس
اختلال در عصب و افسردگی میشه
در نهایت یکی از عوارضش هم سفید شدن مو هست
70 درصد کسایی که موهاشون سفید میشه به همین چیزهایی که گفتم مربوط میشه
فعلا هم درمان قطعی سفیدی مو اختراع نشده
اون روشهایی هم که میگید کاملا موقتی و کوتاه هست دائمی نیست
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
0
0
سلام .من تمام سرم وریشم سفید شده میخواهم از شر موهای سفید راحت بشم
باتشکر
ندا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
0
0
سلام .میشه به من هم کمکی کنید.من پسر 12 ساله دارم .موهاش بیش از 30 عدد سفید شده غصه م گرفته .هرجا میبرم دکتر راه حل نمیدن .میگن موی سفید عیبی نداره .ولی برای من قابل هضم نیست .خسته شدم به خدا
مجید
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
0
0
سلام همگی
۳۲سالمه پسر هستم
من ک فعلا تصمیم دارم تا یک سال و نیم الا دوسال هر شب هلیله سیاه خورد خورد کنم و با یک لیوان آب بخورم الان حدود چهار اه میشه هر شب دو عدد هلیله سیاه میخورم و هیچ عوارضی هم نداره البته روزی یک مرتبه از روغن سیاه دانه هم باید به سر وریش بمالم که فهلا وقت نشده تهیه کنم ..مصرف هلیله سیاه و روغن سیاه دانه مطمعنم مؤثر خواهد بود...خاصیتهای هلیله سیاه و روغن سیاه دانه رو سرچ کنید بیشترتوضیح داده شده..شاد باشید بــــــ ــ ــــــ ــاے
سعيد
United Kingdom
|
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۶
0
0
ليدا خانم شمارو به خدا اگه ميتونيد من و راهنمايي كنيد دارم سكته ميكنم از غصه به جهنم كه موهام ١٠٠٪‏ سفيد شده منه خاك بر سر ابرو هامم به سرعت نور دارن سفيد ميشن حتي قرص هاي گياهي از امريكا خريدم ٣ ماه استفاده كردم ولي نتيجه صفر بود شما رو به خدا كمكم كنيد اخه ابرو؟ اين ديگه خيلي بي انصافيه يكي به دادم برسه
فرزاد
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۸
0
3
سلام من 18 سالم که بود توی سربازی یک دفعه تعداد زیادی از موهام سفید شد. من شروع کردم به خوردن جوشانده چلتوک و دوباره اکثر موهام سیاه شد. دوباره در سن 30 سالگی (بخاطر ناراحتی) دوباره یک دفعه موهام شروع کرد به سفید شدن. من با خوردن آجیل بخصوص توت خشک و سبوس و بادام دوباره تمام موهام سیاه شدن. رژیم غذایی و کنترل ذهن و امید داشتن به زندگی خیلی به سلامتی و سیاه موندن موها کمک می کنه. حتی اگر زمینه ارثی هم داشته باشین.
ناشناس
-
|
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۲
1
1
من 81 سالمه و موهام جو گندمی داره میشه ، آب رو بریزید اونجایی که میسوزه !!
هههههههههههههههههه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۳
امروز فردا هم شما میمیری
زیاد خوشحال نباش
بدرود دوست عزیز
سمانه
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۴
0
0
من فک کنم کمبود ویتامین بی12 باعث ضعیف شدن وریزشمو وسفیدشدنش باشه...ومهمترین اون خون رسانیه..اگه چربی خون بالا باشه خون رسانی د نتیجه تغدیه مو کم وعوامل ناراحت کننده بروز میکنه..این معتادارو میبینید چقدموتوسرشون هست اما تغذیه خوبی ندارن؟اینا چربی توبدنشون نیست برا همین رشدموهاشون عالیه و انگاری به ویتامین نیازنیست برا مو
شیوا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۷
0
0
سلام چه سایت خوبی از لیدا جون ممنونم بابت راهنماییش من ۳۳سالمه وچند تار موی سفید دوطرف شقیقه هام پیدا شده از راهنماییهای که کردین استفاده میکنم ایشالله نتیجه بده
بی نام
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۹
0
0
سلام,و ممنون از مطالبتون,من هم حدود ۳۳سال دارم و ۲_۳هست که به سرعت داره موهام سفید میشه و همچنین ریزش شدید مو دارم,لطفا راهکار درمانیشو به ایمیلم بفرستید,خیلی ممنونم
علیرضا
United States
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
0
0
سلام وخسته نباشید.من نوجوان ۱۷ساله هستم مو هایم به سرعت دارند سفید میشوند لطفن راهنمایم کنید.واینکه من خیلی ژل مو میزدم به سرم فکر میکنم شاید بخاطر عصاره ای که داخل ژل بوده است موهایم دارند سفید میشوند .لطفن راه درمان موهایم رابهم بگوید راهنمایی هارو به ایملم بگینalirezasadqyamyry8
mohamad
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۴
0
0
سلام خسته نباشید من 17سالمه و موهام تک توک سفید شدن ایا درمانی هست . لطفا ایمیل بزنید مرسی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۷
0
0
بچه ها سفید شدن مو هیچگونه درمانی ندارد مواد غذایی هم فقط وفقط تلقینه تنها علاجش رنگ مو والسلام
مهدی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۹
0
0
با عرض سلام و تشکر بابت راهنمایتون من هم سی سالمه و موهام شروع به سفید شدن کرده و از سبوس برنج هم استفاده میکنم ولی تغییری نکرده موهام میخواستم راهنماییم کنید تشکر
مصیب مرادی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۹
0
0
سلام خسته نباشید من 28 سالمه و خیلی از موهام سفید شدن لطفا من را راهنمایی کنید. با تشکر
مری
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
0
0
سلام من 28 سال دارم ،در دوران حاملگیم بطور عجیب و با سرعت موهام در حال سفید شدن هستند نمیدونم باید چه کنم کمک
داريوش مجددى
Afghanistan
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۴
0
2
سلام و احترام،
٢٩ سال سن دارم. موهايم دو سال قبل ٤-٥ تار سفيد بيش اما اخيراً بويژه طى يك سال اخير بسيار زياد بى حساب سفيد شده است. تكليف ژنيتكى هم نيست. لطفاً در إيميل ام ساده ترين، معمول ترين و بهترين روش دوباره سياه شدن و جلوگيرى از تدوام سفيدى پيش از وقت را برايم توصيه فرموده خيلى ممنون ميشوم. با حرمت
پاسخ ها
دکتر نقیبی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
متاسفانه درمانی ندارد دوست عزیز
سجاد
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۷
0
1
سلام من 15سالمه ولی ده تا پانزده تا از موهام سفید شده چیکار کنم فکرم خراب شده همه میگن پیر شدی :-\
سمانه
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
0
0
باسلام من 15سال بیشتر ندارم از کلاس پنجم موهام کم کم شروع کرد به سفید شدن والان هم نصف موهام سفید شده. راه درمانش چيه؟
zellgai
Afghanistan
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۳
0
0
سلام محترم
من 28 ساله هستم یک تعداد مو هایم سفید شده ولطفا همراه من را هم کاری کنید. و ایا تنباکون کدام نقص ندارد تشکر
شاهین
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۹
0
1
من45 سالم اما سرعت سفید شدن موهام زیاد .اگر ابرو هام سفید بشن ناجور ه کمکم کنید
mahla
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
0
1
باسلام...من 33سالم هفت ماه پیش برادرم وازدست دادم ...تقریبا دوماهه میبینم موهای جلوم دارن سفید میشن الان که خیلی خیلی بیشتر شده..خیلی نگرانم..ودوستان اینم بگم سفیدی مو ازناراحتیه ..چون من خودم شاهدش بودم واقعا بعد مرگ برادرم تاثیرشو دیدم وروزبروز سفیدی موهام دارن بیشتر میشن...میشه راهنماییم کنید نظراتتونو خوندم ولی هنوز هیچکومو امتحان نکردم ..نمیدونم کدومشو انجام بدم ..خواهش میکنم هرکدومش موثرتره بهم معرفی کنید ...ممنون میشم
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
0
4
۱:خوردن یک یا دو عدد هلیله سیاه خورد شده همراه عسل طبیعی یا آب هر ۲۴ ساعت یکبار (قبل خواب)
۲:ماساژ موهای سر با روغن زیتون طبیعی هفته‌ای یکبار (قبل حمام)
۳:خوردن پودر جوانه گندم بهمراه ماست(همراه با غذا)
۴:اگر سیگاری هستید ترک کنید
۵:اگر خودارضایی میکنید ترک کنید (بدلیل هدر دادن ویتامینها و مواد لازم بدن)
۶:کاهو و گوجه زیاد مصرف کنید
۷:ساعت خواب منظم
۸:مصرف ویتامین ای و ویتامین ب کمپلکس (هر یک روز در میان) به مدت سه ماه
۹:از استرس و اضطراب دوری کنید(را حل درمان استرس و اضطراب شستشوی بدن با آب سرد)(موهاتونو با آب سرد یا خیلی گرم نشورید)
(همه‌ی این کارها را انجام دهید به مدت یکسال تاثیرشو ببینید)
من شش ماهه دارم انجام میدم بیشتر موهای سفیدم سیاه شدن.
پاسخ ها
...
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۸
سلام من 17 سال دارم و الان تو سرم یک چهارم موی سرم سفید شده و باید بگم که قبلا خودارضایی هم زیاد میکردم ولی الان خواهشن بگین با مراجعه به پزشک این سفیدی مو تمام میشود و دوباره سیاه میشود؟؟؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۴
0
0
سلام آجیل چهار مغز هرروز بخورید موهای سفید سیاه میشه
مجیـــــــــد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۹
0
0
ســــــلآم لیدا جاڹ میشہ ب ایڹ شماره بیشتر توضیح بدید ممنوڹ میشم اگ امڪانش هستـــــ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۲
0
0
آهای توی که خود ارضای میکردی بگو ببینم با چی خود ارضای میکردی تا روش درکانون بگم
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۳
0
0
لیدا خانم خدایش موهای سفید شمابرگشته یانه میشه درست راهنمایی کنین
علی
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۴
0
0
سلام دوستان منم سی وهشت ساله نصف بیشترموهام سفیدشدن مهم نیست بالاخره یه روزی بایدسفیدمیشدخداکنه کارنامه اعمالمان سفیدباشه
ماهور
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۴
0
0
یکی به منم کمک کنه همه موهام سفید شدن سبوس گندم و بدنج بخورم خوب میشم یکی ک واقعا جواب گرفته راهنمایی کنه
بهار
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۵
0
0
سلام من 27 سالمه و تقریبا دو سال میشه که موهام شرو ع به سفید شدن کرده هر روزم از سبوس برنج استفاده میکنم تا حالا که تاثیری نداشته نمیدونم چیکار کنم
رستم
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۶
0
0
دوستان من یه راه بسیارعالی ازیه دکترمعروف کشف کردم
شیخی
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۵
0
0
سلام
بیشتر از آنکه موهای سرم سفید شود موهای صورتم سفید می شود وسرعت سفید شدن آنها زیاد است.
لطفآ به آدرس ایمیل راهنمایی کنید.
متشکرم
ناهید
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۷
0
0
بنده 29سالمه همه موهام سفید شده چکار کنم همه موهام داره سفید میشه،بنده چطور تشخیص بدم که طبم کرم یا سرده
مجید
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۳
0
0
سلام من 19 سالمه موهام خیلی سفید شده درمان داره یا نه خواهشن بگین
زیبا حیدری
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
0
0
با سلام من از دوسالگی موهام سفید الان ۳۳سال دارم چکار کنم موهام سیاه بشه از شما خواهش میکنم به من راهنمایی کنی
نگار
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
0
0
دختری 13ساله هستم که از چهارسال پیش موهایم شروع به سفید شدن کرد الآن یک پنجم موهایم سفید شده میشه لطفا یه رایهی بهم نشون بدید اگه میشه جواب وبرام بفرستید به ایمیلم ممنون
الهه
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۰
0
0
سلام لیدا جان.من 25 سالمه تازه عقد کردم.موهتم ریزش شدید داره وداره سفید میشند ب سرعت.با شوهرم ب مشکل خوردم ی راه حلی بهم بدین لطفا
السا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۰
0
0
به خدا ایمان داشته باشین.هر کدوم از روشهایی رو که گفته شده میتونید انجام بدید و البته حتما به پزشک هم مراجعه کنید.هلیله سیاه و روغن سیاه دانه و جوشونده جودوسر خیلی عالیه حتما امتحان کنید...من 17سالمه و از همین امروز شروع میکنم به انجام این کارها و مطمعنم نتیجه میگیرم چون آدم به هرچیزی که ایمان داشته باشه میتونه عملیش کنه
السا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۰
0
0
من خودم بیماری صدف داشتم و پیش خیلی از دکترا رفتم و حتی یکیشون نتونست به من جوابی بده و همشون گفتن این بیماری هیچ درمانی نداره و باید تحملش کنی و بهم پماد میدادن که نرم بشه پوستم ولی اون پماد ها هیچ کاری نکردن حتی هیچکدوم این دکترا نتونستن بفهمن اسم بیماری چیه گفتن بیماری ناشناخته س.بعدا با یه پزشک آشنا شدم و پیش اون رفتم اون دکتر بلافاصله بعد از معاینه گفت اسم این بیماری صدفه و تا حدودی میشه درمانش کرد ولی بستگی به شانس داره و گف بیماری ریشه کن نمیشه ولی میشه خوب بشه و برنگرده.بهم دارو داد.من ایمان داشتم که خوب میشم.داروهارو استفاده کردم.خیلیم سختی کشیدم چون داروهایی که به پوستم میزدم شدیدا پوستمو میسوزوند ینی خدا میدونه چه دردی رو تحمل کردم ولی بازم اعتقاد داشتم که میتونم و به همین خاطر ادامه دادم.خدا شاهده بعد از یکسال کامل کامل خوب شدم و هیچ اثری از اون بیماری نموند...من توی هشت سالی که بیمار بودم حتی یبار نگفتم خدایا چرا من...همیشه میگفتم خدایا شکرت که این دردو بهم دادی .میتونستی از این بدترشو بدی...دوست عزیز در هر شرایطی به حکمت و عظمت خدا اعتماد نه ایمان داشته باش.اگه خدا بخواد هرچیزی ممکنه...خدایا شکرت
مائده
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۸/۳۰
0
0
من16 سالمه 2 تا موی سفید دیدم خیلی خیلی ناراحتم
منصور
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۳۰
0
0
سلام
ببخشید من 27 سالمه ریزش مو دارم و هم موهام خیلی سفید شدن اگر میشه یه راهی که جواب داده رو به بنده پیشنهاد بدید با تشکر
Kafi.manoto@yahoo.com
محمود
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
0
0
سلام لیدا جان اطفا طرز درست کردن گندم را واضح بفرماید گندم را شوسته یک شب تا صبح درآب بمونه بعد اب کش شود در یخچال گذاشته شود سه روز مصرف شود درسته ممنون بفرمایید واسه همه مهمه این سفیدی مو یگدر واقع خود گندم رو بخوریم این جیمیلمه ممنون میشم راهنمای کنید m.habibi.8755@gmail.com
رحمان
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۵
0
0
سلام به همگی تنهاراه درمان ازدوروش ممکن هست یکی بدست اوردن داروی جدیدpc-kusازامریکا ودوم استفاده از دو داروی قرص زینک وبیوتن اگرکسی سوال داشت ازطریق ایمیل شماره بزاره تاباهاش تماس بگیرم ممنون rahman_bk59@yahoo
میترا
Germany
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۳
0
0
منم 35 سالمه خیلی موهام سفید شده و بس رنگ کردم خشک و زبر شده زیبایی خودشو از دست داده لطفا راهنماییم کنید خیلی ناراحتم
جمال
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۴
0
0
چرا یکی پیام نمیزاره که ار این کارا نتیجه گرفته باشه؟؟؟؟
محمد
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۴
0
0
باسلام به همه عزیزمان بقول قدیمیها اگه این دردها چاره داشتن اول از همه خود دکترها از ریختن موهایشان وسفید شدن آنها جلوگیری میکردند تو این دنیا چاره ای جز تسلیم شدن نیست اانشاالله به اعمالتان.دقت کنید تو جهان دیگرهمیشه جوان سالم باشید با آرزوی موفقیت شما عزیزمان.
محمد
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۵
0
0
باسلام به همه عزیزمان بقول قدیمیها اگه این دردها چاره داشتن اول از همه خود دکترها از ریختن موهایشان وسفید شدن آنها جلوگیری میکردند تو این دنیا چاره ای جز تسلیم شدن نیست اانشاالله به اعمالتان.دقت کنید تو جهان دیگرهمیشه جوان سالم باشید با آرزوی موفقیت شما عزیزمان.
سعید
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۷
0
0
تور و خدا یکی یکم روحیه بده
حسین
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۵
0
0
دوستان من که هلیله وسبوس برنج سمنو وهویچ وجوانه گندم روغن سیاه دانه استفاده می کنم وتا 5 سال هم شده ادامه میدم 38 سال سن دارم موهام بر اثر افسردگی سفید شدن دارم خوب میشم واسه خودم یه حکیم شدم بچه ها تسلیم نشید ونظرات موفق امیز خود را بنویسید من اگه انشااله موفق بشم یه مقاله کامل می نویسم
سعید
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۵
0
0
سلام بر داغ دیدگان سفیدی مو
من 10روز هست دارم هرروز کاهو.جوشانده سبوس و چلتوک و سیر میخورم تا 44ماه ادامه میدم ببینم واقعا علاجی هست یا نه
سعید
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۵
0
0
سلام بر داغ دیدگان سفیدی مو
من 10روز هست دارم هرروز کاهو.جوشانده سبوس و چلتوک و سیر میخورم تا 44ماه ادامه میدم ببینم واقعا علاجی هست یا نه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
0
0
منکه میگم اگه مو سیاه میشد خود دکترا مو هاشونو سیاه میکرد باید بگم دیگه سیاه شدن مو رو فراموش کنید اگه موی کسی سیاه میشد خودتون میشنیدید که موی سر کسی سیاه شده منکه اصلا نشنیدم خدا همه مونو صبر بده با ابن موهای سفید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
0
0
منکه میگم اگه مو سیاه میشد خود دکترا مو هاشونو سیاه میکرد باید بگم دیگه سیاه شدن مو رو فراموش کنید اگه موی کسی سیاه میشد خودتون میشنیدید که موی سر کسی سیاه شده منکه اصلا نشنیدم خدا همه مونو صبر بده با ابن موهای سفید
سبحان
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
0
0
سلام بچه منم دردتونو میدونم درک میکنم من الان 16سالمه نیمی از موهام سفیده شده ولی امیدوارم من هرشب دو عدد هلیله سیاه خورد شده با اب میخورم میدونم که نتیجه میگیرم فقط کمی طول میکشه تا نتیجه بده ولی میدونم که خوب میشه
علی
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
0
0
من 80 سالمه موهام سفید شده چکار کنم
ماریا
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۱
0
0
سلام دوستان من سی سالمه و ابروهامم داره سفید میشه چی کار کنم؟ علتش چیه؟
سلام
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۲
0
0
منم دخترم ده سالشه ده تا موهاش سفید شده دارم سکته میکنم سکته
سلام
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۲
0
0
منم دخترم ده سالشه ده تا موهاش سفید شده دارم سکته میکنم سکته
میثم
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۴
0
0
سلام من 30 سالمه و الان دیگه 60 درصد موهای سرم سفید شده رشمم تازگی شروع ب سفید شدن کرده خیلی وقتا واقعا تصمیم ب خود کشی میگیرم .دوستان فداتون بشم مویی ک سفید شد دیگه سیاه نمیشه یک آرزوی محاله مویی ک سفید دیگه سیااااااه نمیشود.
محجمید
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۷
0
0
با سلام .کاملا مطمئن هستم امکان نداره با خوردن هلیله و سبوس برنج و غیره مو مشکی شود من خودم چهار سال تمام و بی وقفه از سبوس و نیز هلیله استفاده کردم حتی کوچکترین اثری ندیدم شاید تعجب کنید ولی بازهم میگم بی وقفه بی وقفه
نیما
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۷
0
0
سلام ۲۹سالمه چندتاموی سفید ازریشم دراومده هرماه تعدادش داره زیاد میشه ویتامین وحتی کرم مرطوب کننده هم استفاده میکنم نمیدونم مشگلم چیه اخه چرا »»» توروخدا یکی کمکم‌کنه دلیلش چیه
رامین
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۰
0
0
سلام
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۰
0
0
حالا مو سفید باشه مگه چی میشه اخرش که سفید میشه من 45 سالمه موی سفید ندارم کاش موهای من سفید میشد تازه قشنگ میشد موهت سفید بشه میگند پیری به درک بزار بگند اصل اینه که دلت جوان باشه باید اینقدر اعتماد به نفس داشته باشی که اگه 12 سالت هم باشه و موهات سفید بشه مشغول این چیزا نکنی خودت را
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۵
0
0
سلام کسی هست که از هلیه سیا نتیجه گرفته باشه
جواد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۵
0
0
حالم از ادمایی که فقط ادمو نامید میکنن بهم میخوره
جواد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۵
0
0
حالم از ادمایی که فقط ادمو نامید میکنن بهم میخوره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۵
0
0
خ
مهسا
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۷
0
0
سلام من بیست سالمه موی سفید دارم الان یکی دوماهه متوجه شدم دارم دیوونه میشم نمیدونم چیکار کنم خیلی ناراحتم
سلمان
Germany
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۳۰
0
0
من ۱۶سالمه موهام دارن سفید میشن چه کنم؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۲
هرچی توش ویتامین ب هست بخور خود ویتامین ب1 --300 منبعشه--برنج ونان سفید هم نخور
احسان
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
0
0
اصلا به اعصاب خودتون فشار نیارید هیچ راهی نیست برای برگشتن سیاهی دوباره مو
احسان
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
0
0
هیچ راهی نیست باید بسازید یارنگ بزنید فعلا راهی نیست جز رنگ کردن
سجادفرجی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
0
0
سلام.حلیله سیاه و سبزی تا میل کنید .و ورزش کامل خودنید. واز مساعل جنسی به شدت پرهیز کنید چون املاح بدن از بین میرود
لیدا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
0
0
سلام. لیدا هستم. خیلی از بچه ها برایم ایمیل فرستادن و نظراتشون رو گفتند و از من جواب گرفتند. از همشون در اینجا به خاطر لطفی که به من داشتند تشکر میکنم.. میخوام بگم که اولا من نظراتی را که دادم هنوز هم سر حرفم هستم و هر کس که میخواهد نتیجه بگیرد از جوانه گندم به مدت یکسال استفاده کند و کسانیکه مشکل بیشتر دارند و میخواهند که نتیجه بیشتری بگیرند از دم کرده سبوس برنج و یا گندم هم استفاده کنند تا نتیجه سریعتری بگیرند. دقت کنید من گفتم دم کرده نه جوشانده جوشاندن سبوس تمام ویتامینهای آن را از بین میبرد و هیچ نتیجه ای ندارد.کسانیکه میگویند من خوردم ولی نتیجه نگرفتم به این دلیل است که سبوس را میجوشانند. سبوس در حد آب 70 تا 80 درجه کافی است. یعنی به این مقدار که رسید بگذارید نیم ساعت دم بکشد و در طول روز آنرا بخورید. سوم کسانیکه گله از سفید شدن موی صورت دارند بیشتر آقایان عزیزان من اولا ارث در این مورد دخیل میباشد دوما نگاه کنید ببینید از صبح تا شب چی میخورید. تمام مواد غذایی را که در طول روز مصرف میکنید برای یک هفته یادداشت کنید . ببینید که چقدر به بدنتان ویتامین و مواد غذایی لازم را رسانده اید. از بدنتان چه انتظاری دارید. وقتی که بدنتان از سموم هوا و غذا اشباع میشود تعداد گلبولهای سفید خون افزایش می یابد و حمله این گلبولها به سمهای تجمع یافته در بدن باعث به وجود آمدن این مشکلات میشود. و باعث از بین رفتن رنگدانه های صورت میشود و مشکلاتی را در بدن به وجود می آورد. سوما خیلیها طرز تهیه جوانه را خواسته اند که گفته ام خوب بشویید و بگذارید یک شب تا صبح خیس بخورد بعد آبکش کنید و بگذارید 5 تا 6 ساعت در هوای آزاد بماند سپس درون یخچال قرار داده و به مدت سه روز (نهایت) آنرا مصرف کنید.دیگه از این واضحتر..... در ضمن از سبزی خوردن غافل نشوید که کمک بسیار زیادی به موهای شما میکند. آجیل خام و میوه جات ارگانیک بهتر است. در ضمن روغن ارگانیک زیتون و کنجد و نارگیل را استفاده کنید و حتما طبعتان را درست کنید. کسانیکه طبع گرم دارند نباید از گرمیجات استفاده کنند و اگز هم استفاده کردند حتما خنکی زیاد استفاده کنند تا آن گرمی را پوشش دهد و کسانیکه طبع سرد دارند از گرمیجات طبیعی استفاده نمایند و طبع خود را درست کنند.انشالله که توانسته باشم خدمتی به انسانهایی که در این زمینه درد دارند کرده باشم و من اینها تماما حاصل تجربیات چندین ساله ام است که در اختیار شما عزیزان قرار میدهم. موفق و موید باشید.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۶
0
0
سلام من14سالمه همه ى موهاى جلويى سرم سفيد شد چکار کنم؟ ارثيه ازبس رنگ کردم موهام داره مى ريزه لطفا راهنمايى کنيد
رسول
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۸
0
0
با سلام
من 72 سالمه و نزدیك به دوازده تار مو در سرم وجود داره و خیلی از این بابت نگران و ناراحتم.. تو رو خدا كمكم كنین كه چیكار كنم كه بقیه موهام سفید نشه حالا این دوازده تار به درك دیگه مهم نیست!
hadi
United States
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
0
0
ممنون از راهنماییتون
عرفان
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۳
0
0
من 15 سالمه حدود 50 تا مو سفید دارم. نمیدونم چیکا کنم. ولی یه امید خدا ایشالا با این روش ها حداقل دیگه از این سفید تر نمیشه
تینا
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۴
0
0
شنیدم سیر کردستان رو تاسه ماه هرروز۲ تا ۳ حبه مصرف بشه جوابگوه
پاسخ ها
ف
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۲
کمبود ویتامین ب باعث سفیدی مو میشه اول ببینیم چی ویتامین ب بدن رو از بین میبره 1- سیگار2- شیرینی جات که قند وشکر هم جزوش است
بهترین منبع ویتامین ب1-300 است ایرانی و ارزونه که هرروز میشه آثارشو تو موهای سفید دیدکه دارن سیاه میشن دکتر روزی یک عدد برای یک ماه برای گزگز انگشتانم داده بود که متوجه شدم موهای سفید سر وابروهام سیاه شدند--این سیاه شدن ماندگار هم هست---هرروز توهر وعده غذایی حدود یک قاشق مرباخوری یا کمتر سبوس برنج (که از داروخانه خریدم) ویک قاشق مرباخوری یاکمتر سبوس گندم که از نانوایی خریدم)میریزم اعصابم خیلی خیلی راحت شده دیگه عصبانی نمیشم بی خیال شدم
مشکل متابولیسم و.... اینها رو هم حل می کنه.....
مشکل رنگدانه مو رو از درون بدن باید حل کرد مالیدن فلان روغن واین چیزها اگرهم کاری بکنه؟؟خیلی کوتاهه
برنج ونان سفید هم نخورید به جای برنج سفید سبزی پلو--شوید پلو لوبیا پلو--یا برنج قهوه ای که البته گرونه ----و به جای نان های معمولی(نان سنگک هم از آرد سفید درست میکنند می بینید که مثل قدیم نیست) از نان سبوس دار نان فانتزی استفاده کنید
سوپ جو باجو یا بلغور جو زیاد بخورید(پرک جو نخورید)
داخل کتلت به جای سیب زمینی بلغور پخته شده جو بریزید
به جای برنج می تونید بلغور جو را خیس کرده باکمی آب مثل برنج بپزید ودم کنید یا هویج ریز ذرت کرفس خورد شدهرا بپزید بعدبلغوررا داخل آن ریته و دم کنید این به جای برنج خوشمزه وعالیست وپر از ویتامین باهر خورشی میتونید نوش جان کنیدهم اندام متناسب وهم موهای مشکی میاره موفق باشید
امیر
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۹
0
0
سلام به همه .
من حدودا اول سال 95 سرمو با تیغ کاملا زدم . اما متاسفانه وقتی دوباره موهام اومدن به طرز عجیبی کلی از موهام سفید شده . در صورتی که تا قبل 95 اصلا موی سفیدی نداشتم که تو اینه ببینم .
سالم سالمم هستم . هیچ بیماری ندارم 24 سالمه .
نمی دونم چه اتفاقی افتاده امسال کلا تو خونه بودم و همش درس می خوندم واصلا بیرون نمی رفتم کارم شده بود استرسو درس .
خدایی هر جواب گرفته راهنمایی کنه . هر چی سرچ می کنم بیشتر ناامید می شم چون هیچ راه علمی وجود نداره که موهام به سابق برگرده .
توروخدا اگه کسی درمان شده از طریق این ایمیل به منم بگه چیکار کرده .
ofogh1730@gmail.com
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۰
0
2
چند وقت پیش برای حساسیت پوستی ناشی از کفش کتانی نو رفتم دکتر پوست ومو -بعد از نشان دادن زخم پا فرصت را غنیمت شمرده از او پرسیدم آقای دکتربرای موهای سفید چه باید بکنیم گفت:اگه بلد بودم برای خودم یه کار ی میکردم نگاه کردم دیدم تک تک موهای دکتر سفیده گفتم آقای دکتر ویتامین ب ا- 300 بخورید از خوشحالی پر درآورد --چندی قبل دکتر برای گزگز انگشتان دست شوهرم ویتامین ب 1-300 داده بود او خورد بعد موهای دستش که سفید بود سیاه شده واین سیاهی ماندگار شد
البته دکتر به همین علت برای من هم تجویز کرده بود اما نمی خوردم-شروع کردم به خوردن روزانه یک ویتامین ب ا- 300موهام اول طلایی کمرنگ میشد بعد سیاه--اول هرروز وبعد یه روز در میون --خلاصه زیاد پشت سرهم نمی خوردم در حالیکه دکتر میگه روزی یه دونه اشکال نداره--الان خیلی وقته نمی خورم از دارو خوردن بدم میاد موهایی که سیاه شد از بین نرفته--اعصابم خیلی قوی شده اصلا مثل قبل از کوره در نمیرم --من سوپ جو زیاد میخورم--از جوی کامل یابلغور جو استفاده میکنم از جوی پرک بیزارم شما هم نخورید یه بار چند بسته خریدم خراب بود همه مسموم شدیم حیف که عید بود وگرنه ازشون شکایت میکردم--جو چون دارای ویتامین ب هست موجب سیاهی مو میشه--سبوس برنج رو از داروخانه بخریدروزی یه قاشق مرباخوری بریزید روی غذاتون --یاداخل سبزی پلو --خورش قورمه سبزی--کوکوسبزی-واز این قبیل یک قاشق غذا خوری بریزید برای کل خانواده --من از نانوایی مقداری سبوس آرد گرفتم مقدار کمی همراه باکمی تخم آسیاب شده کتان میریزم روی پنیر صبحانه هم برای لاغری(ازبین رفتن چربی ها)هم برای بهتر شدن متابولیسم---خیلی خوب وعالیه
بیشتر کسانیکه موهاشون سریع و زود هنگام سفید میشه در اثر کمبود ویتامین ب است که بعضی ها هم دچار زخم اثنی عشر هستند----توصیه میکنم که برنج سفید نخورید یا به همراهش سبزیجات وسبوس برنج رو فراموش نکنید
مولتی ویتامین را فراموش نکنید
من گاهی ایرانیش رو میخورم خیلی هم خوبه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۰
0
1
کمبود ویتامین ب باعث سفیدی مو میشه سوپ جو آش جو(از پرک استفاده نکنید)-ویتامین ب 1-300 سبوس برنج دارو خانه ای--نان سبوس دار فانتزی
از نتیجه اش لذت ببرید
مهدیه
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۵
0
0
سلام. سفیدی مو توی فامیل ما ارثیه و همه ازسن ۱۰_۱۲ سالگی کم کم موهامون سفید میشه جوری که تا ۲۰ سالگی ۵۰٪ موهامون سفیده... آیا راهکاری واسه سفیدی ارثی موها هستش؟! خسته شدم از رنگ کردن ماهی دوبار مجبورم ریشه موهامو رنگ کنم
محمود حبیبی
United Kingdom
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۴
0
0
ویتامین 300.1چیه بکمپلس هست میشه توضیح بدین ممنون
جواد
United States
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۷
0
0
نوعی انزیم که از گسترش فولیکولها بوجود میاد
میلاد
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۵
0
0
لطفا کمکم کنید من ۱۵ سالمه الان ۱۲ تار موهام سفید شده دارن کمکم بیشتر میشوند کمکم کنید لطفا
سمیع فردوس
Netherlands
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۷
0
0
سلام
امید که خوب باشید
27 سال عمر دارم از سن 19 ساگی رو به سفید شدن مو هایم شروع شد، تا حال 65 فیصد موهایم سفید شده
لطفن کمک ام کنید .
یاسر
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۷
0
0
سلام من به مدت 3 سال از هلیله سیاه و سبوس برنج وجوان ه گندم به طور مرتب تاستفاده کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد همش دروغه
رامین
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
0
0
سلام لیداخانم منم موهام زیادسفیدشده شمامبگین جوانه گندم چطوربخوریم مصرف یه لیوان چطور بخوریم له کنیم دم کنیم مثل چای بعدمیگین باگوحه له شده بخوریم آخرنفهمیدم جوانه گندم بگیریم له کنیم مثل چای دم کنیم بخوریم یا یه لیوان همینطوری باگوحه چیزای دیگه بخوریم نیازی به دم کردن نباشه میشه خواهشن جوابموبدبن خیلی سوال دارم ازتون
رامین
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
0
0
لیداخانم جوابموبدین جوانه گندم بعدازغذابخوریم یا قبل ازغذا بایدله کنیم باماست بخوریم بعد سبوس برنج مثل چایی دم کنیم بخوریم
پاسخ ها
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۱
بنام او
با همون روشي كه ليدا خانم گفته عمل كنين يعني شب يا صبح دو ليوان گندم رو بشوريد و بعد در ي ظرف مناسب تا ي بند انكشت روش آب بريزيد و بعد بذاريد تا صبح بمونه صبح گندما رو آب كش كنين و آبش رو بگيريد بذاريد تا عصر بمونه بعد از اون بگذاريد در يخچال و بخوريد خيلي راحت اين مصرف دو يا سه روزتون باشه. پس اگه گندمو صبح گذاشتيد تو آب شب آبكشش كنين و بذارين تا صبح همونطور بمونه و اگه شب گذاشتين تو آب صبح آبكشش كنين و بذارين تا عصر بمونه. والسلام
لیدا
Germany
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۳
0
0
سلام. یه داروی گیاهی برای برگشت رنگدانه های مو درست کردم و دارم روش کار میکنم. اگه جواب بده درست میکنم و میفروشمش. خدا کنه که جواب بگیرم و بهتون خبر بدم. فعلا در آستانه امتحانه
محسن
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۴
0
0
من شانزده سالمه تمام موهام سفید شده چارهههههههه
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۴
0
0
سلام من یه دختر ۲۱ ساله هستم که از ۱۷ سالگی موهام شروع به سفید شدن کرده یه دکتر طبع سنتی برای اینکه موهام بیشتر سفید نشه این دستور رو داد و منم انجام میدم هر روز ￶￵￷,￶￵ هلیه سیاه و هلیه کابلی و بادوم و امله و عسل رو به مقدار مساوی با هم مخلوط کنید و هر روز به اندازه یه گردوی کوچک میل کنید. یبوست هم خیلی مهمه و باید رفع بشه چون یبوست باعث از بین رفتن ویتامین های گرو￵ه￶ ب میشه.￵
ramin
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
0
0
سلام خوبین من جوانه گندم خریدم خوردشده ازفروشگاه قبلن بسته بندی شومیگرفتم چرخ خوردمیکردم مصرف میکردم الان خوردشده شوازفروشگاه میخرم گفت بهتره صبح هامیخورم بعدازصبحانه بعدازناهارهم باماست میخورم دو قاشق جوانه گندم بایه کاسه ماست قاطی میکنم میخورم حتی شب هم بعدا غذامیخورم صبح ظهرشب مصرف میکنم امیدوارم جواب بده میخاستم بدونم جوانه گندم که مصرف میکنم جزاین چه چیزدیگه هم مصرف کنم بهترجواب بده حتی نتیجه سیاه شدن مو تاچندماه بایدازجوانه گندم بایداستفاده کرد تانتیجه شودید
بهار
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۷
0
0
سلام دوستان یکی از اشناهای من برنج سبوس دار میخورده احتمالا همون برنج قهوه ای و باید بگم ک ایشون بیشتر از 45سال سن داشتن موهاشون الان سیاهه سیاهه...مطمئن باشین طب سنتی بهتر از داروهای شیمیایه و با امیییید و ارامش روحی ادامه بدین تا نتیجه بگیرین در ضمن یک نفر هم میگفت یکسال مداوم هر شب دو حبه سیر یا ترشی سیر خوردم موهام سیاه شد...
من خودم صورتم جوش میزد و پوست پوست میشد دکترا ک فقط داروی هورمونی میدادن با عوارض ضد بارداری الان یک ماهه عرق کاسنی و شاطره میخورم ب وضوح تاثیرشو میبینم....
مردمان قدیم تغذیه طبیعی داشتن ک پوستو موی عالی داشتن الان همه ایرانیها برنج سفید بدون ویتامین میخورن بدتر شکم میارن
انشالا نتیجه میگیرید
روناک
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۸
0
0
خانم واقایان. محترم اصلا نمیخواد خودتون اذیت کنید فقط یک راه حل هست خودم امتحان کردم داخل یک قابلمه سیر. زنجبیل وپیاز ودارچین بریزید یکربع جوش خورد بزارید کنار چهار روز بمونه بعد از صافی رد کنید داخل شامپو بریزید هر وقت خواستید موهاتونو بشورید راحت. همین که گفتم به مرور زمان موهای سفید میریزن وسیاه میشه چون پاز وسیر سولفور دا رد
زینب صادقی
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۵
0
0
سلام علت سفید شدن موها فقط کمبود اهنه قرص اهن بخورید موهاتون دوباره سفید میشه
کیومرث
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۸
0
0
47 سالمه موهام از 20 سالگی شروع به سفید شدن کرد و الان هم 90 درصدش سفیده خدمت شما دوستان عزیز باید عرض کنم هر وقت آب رفته به جوی برگشت و حرف زده شده هم به سینه انوقت موی سفیدم سیاه میشه...بیخودی با این چرندیات دلخوش نکنین شاید خیلی از این گفته ها ضرر جسمی نداشته باشن اما مثلا یکسال یا دوسال هر شب امید تغییر قیافه و جوان شدن حتما ضرر روحی داره...برای خانمها بهترین گزینه همان رنگ مو و برای اقایون هم باور اینکه همینم که هستم ...
F h
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۷
0
0
سلام ایا کسی ب نتیجه خوبی رسیده
سیداحمد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
0
0
به قران دیگه دارم از خجالت میمیرم چیکار کنم 22سال سن دارم موهام سفید شده چیکار کنم بگین
نگار
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۷
0
0
منم موهام کمی سفیده چکار کنم ازدواجم نکردم
رسول
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۳
0
0
دوستان عزیز چرا خودتونو ازیت میکنید با یک کاسه قیر موهاتون رو بمالید در جا و تضمینی موهاتون سیاه میشه امتحانش ضرر نداره
نرگس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
0
0
باعرض سلام وخسته نباشید من دختری 26سالا هستم از20سالگی موهایه جلوسرم به شدت سفیدشده وتاحالاهیچ کاری نکردم لطفاراهنماییم کنیدباتشکر
علی
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
0
0
پس ای حمید گودرزی تبلیغ پابا میکنه چی قرص پابا حقیقت نداره.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
0
1
هلیله سیاه خیلی تاثیرات خوبی داره ..پیگیری کنید نتیجه می دهد
ناشناس
United States
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۷
0
0
سلام دوستان...حدودیه ماهی پیش برای رفع سفیدی موهای همسرم به عطاری مراجعه کردیم..ایشون چندتادارومعرفی کردکه البته برای آقایون داروهای متفاوت وبرای خانم ها دارویی متفاوت..اونهااراتهیه کردیم درحال حاضرهمسرم داره استفاده میکنه نتیجه گرفتیم حتماااعنوان میکنم شمااهم استفاده کنید..انشالله که نتیجه بده
mahla
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
0
0
سلام دوستان من 20سالمه و از پونزده سالگی دچار اختلال عملکرد تیروئید شدم،و تا این مدت همش تحت درمان بودم که به حمدالله جواب اخرین ازمایشم سالم بودن تیروئیدم ذکر شد،تو اینمدت موهای سرم خیلی سفید شدن شاید بالغ بر30تا تار موی سفید...و این خیلییییی ناراحتم میکنه چون چنوقت دیگه قراره ازدواج کنم اونم با شخصی که با اینکه خیلی باهام اختلاف سنی داره و ازم بزرگتره ولی اون همه موهاش سیاهه و کلللا سه تار موی سفید تو سرش دارهـ...توروخدا اگه کسی واقعا چیزی مصرف کرده بعد یمدت نتیجه گرفته بهم کمک کنه واقعا ناراحتم...
محمد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۵
0
0
ای مو های سفید با غذا خوردن به رنگ عادی بر می گرند
لیلا
United Arab Emirates
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
0
0
سلام پسر خاله من 45 ساله است ویک موی سفید ندارد هر روز یک لیوان سبوس برنج دم می کند ومی خورد حتی یک روز هم از تو نمی اندازد عزیزانی که موی سفید دارید شما هم سبوس بخورید حتما جواب میگیرید
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی