امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۲۳۹۲۶
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۱
تعداد نظرات: ۱۲۹ نظر

چرا بايد روغن زيتون روی سر و صورت بماليم؟!

روغن زيتون در بسياري از محصولات مراقبتي پوست و مو وجود دارد، از صابون ها و نرم كننده ها گرفته تا حالت دهنده و... اما مي دانيد كه مي توانيد بسياري از اين محصولات را به راحتي در خانه خود تهيه كنيد؟

به نقل از افکارنیوز، تا به حال از فوايد روغن زيتون بسيار شنيده ايد، اينكه مصرف آن در غذاها چه فوايد شگفت آوري دارد و... اما به احتمال قوي تا امروز كمتر از روغن زيتون به صورت موضعي استفاده كرده ايد. بايد بدانيد روغن زيتون داراي اثرات فوق العاده اي در زيبايي و سلامت پوست، مو، ناخن ها و... است. كافي است فقط طريقه به كار بردن صحيح اين روغن را بدانيد، در اين صورت ديگر نيازي نداريد كه هر روز هزينه هاي زيادي صرف خريد محصولات زيبايي كنيد؛ نگاهي به وسايل داخل آشپزخانه خود بيندازيد و با استفاده از روغن زيتون يك محلول معجزه آسا براي پوست، مو و ناخن خود بسازيد.

روغن معجزه آساي ضد شوره


ابتدا موهايتان را با آب گرم مرطوب و نم دار كنيد. وقتي موهايتان مرطوب باشد مي توانيد مطمئن باشيد كه روغن مستقيماً پوست كف سر شما را درمان مي كند و چون فوليكول ها مرطوب شده اند و ديگر روغن را مصرف نمي كنند در مرحله دوم روغن را گرم كنيد. روغن گرم بهتر مي تواند پوست خشك و شوره زده كف سر شما را درمان كند. موهايتان را به چند قسمت تقسيم كنيد و روغن زيتون گرم (نه آنقدر گرم كه موها و پوست سر را بسوزاند) را روي تمام پوست كف سر ماساژ دهيد. سر را با يك حوله يا كلاه حمام بپوشانيد و اجازه دهيد روغن زيتون روي پوست شما بماند تا به خوبي پوست را تغذيه كند سپس موها را با شامپو بشوييد بعد از اين درمان به هيچ وجه براي شك كردن موها از سشوار استفاده نكنيد و اجازه دهيد موها با جريان هوا خشك شوند. سشوار باعث به وجود آمدن شوره سر و ساير مشكلات براي كف سر مي شود.

چسب روغن زيتون براي ناخن هاي شما

روغن زيتون تاثيراتي فوق العاده در رشد و سلامت ناخن هاي شما دارد، شما مي توانيد روغن زيتون را به روش هايي مختلف براي سلامت ناخن هايتان به كار ببريد.

اگر ناخن شكننده داريد:


براي اينكه شكنندگي ناخن هايتان را از بين ببريد، يك چهارم فنجان روغن زيتون را به آرامي گرم كرده، سپس يك كپسول ويتامين E باز كنيد و درون آن بريزيد. اين مخلوط را روي كوتيكول ها (پوست اطراف ناخن) و سطح ناخن ها ماساژ دهيد. روغن زيتون اين مخلوط ناخن ها را قوي كرده و باعث افزايش انعطاف پذيري آنها مي شود و ويتامين E نيز ناخن ها را تغذيه مي كند.

اگر ناخن هاي شما نرم است:


اگر دوست داريد ناخن هايي سفت و محكم داشته باشيد، نصف فنجان پوسته گردو را خوب بكوبيد تا پودر شود، سپس با يك قاشق غذاخوري روغن زيتون، يك قاشق غذاخوري روغن كرچك و يك قاشق غذاخوري عسل مخلوط كنيد تا كاملاً به شكل چسب شود، اين چسب را روي ناخن هايتان ماساژ دهيد و سپس بشوييد، براي محكم شدن ناخن هايتان اين كار را دو بار در هفته انجام دهيد.

اگر مي خواهيد ناخن هايتان زودتر رشد كند:


براي كمك به رشد ناخن ها، نصف فنجان گوجه فرنگي رنده شده را با ۲ قاشق غذاخوري روغن زيتون در يك كاسه مخلوط كنيد و حدود ۱۰ دقيقه انگشتان تان را داخل اين مخلوط نگه داريد و سپس انگشتان تان را آب بكشيد و با حوله اي آنها را خشك كنيد. گوجه فرنگي داراي بيوتين است، بيوتين يك ماده طبيعي شناخته شده براي رشد ناخن ها و مو است. روغن زيتون نيز به حفظ رطوبت ناخن ها و كوتيكول ها كمك مي كند.

هم نرم كننده، هم لايه بردار


روغن زيتون براي پوست شما اثرات بسياري دارد. شما با استفاده از روغن زيتون پوست تان مرطوب همچنين به خوبي منافذ آن پاك و تميز مي شود.

كرم شب بسازيد:


كافي است يك واحد سركه را با يك واحد آب و ۲ واحد روغن زيتون مخلوط كنيد و يك كرم شب براي خود بسازيد تا هم پوست صورت تان را نرم كرده و هم رنگ صورت تان را كمي باز كند.

اسكراب صورت بسازيد:


ابتدا صورت تان را با آب نم دار كنيد و سپس با روغن زيتون ماساژ دهيد. سپس كف دست تان مقدار كمي شكر بريزيد و بعد اين شكر را روي روغن زيتوني كه روي صورت تان وجود دارد، بماليد. تمام قسمت هاي پوست تان را با شكر آرام آرام ماساژ دهيد. اين عمل باعث مي شود كه سلول هاي مرده روي سطح پوست شما از بين برود و در نتيجه پوست صورت داراي درخششي طبيعي و سالم شود.

پاك كننده صورت:


نصف فنجان روغن زيتون را با يك قاشق غذاخوري از يك صابون ملايم مايع و ۲ قاشق غذاخوري آب و ۲ قاشق غذاخوري گليسيرين درون يك مخلوط كن بريزيد و آرام اين مواد را با هم مخلوط كنيد تا كاملاً يكدست شود، سپس اين مخلوط را درون شيشه سربسته بريزيد. هر بار مي توانيد مقدار كمي از اين مخلوط را در كف دست تان بريزيد و با حركات دوراني روي پوست صورت تان ماساژ دهيد و سپس با آب ولرم صورت تان را آب بكشيد. شما مي توانيد روزانه دوبار از اين پاك كننده استفاده كنيد.

نرم كردن پاشنه پاها:


پاهايتان را قبل از خواب مرطوب و نم دار كنيد و سپس با سنگ پا سلول هاي مرده پاشنه پا را از بين ببريد سپس پاهايتان را با آب و صابون بشوييد و بعد با يك حوله كاملاً خشك كنيد. بعد كمي روغن زيتون روي پاشنه ها بماليد و با حركات دوراني پاشنه پا و قسمت هايي را كه زبر است حسابي ماساژ دهيد، اگر آرنج يا زانوي شما نيز زبر و خشن شده، مي توانيد به همين روش اين قسمت را نرم و لطيف كنيد. اجازه دهيد روغن زيتون چندين دقيقه روي بدن شما باقي بماند، سپس به آرامي پاهايتان را با جوراب نخي بپوشانيد. هنگام جوراب پوشيدن مواظب باشيد جوراب روغن پاهايتان را پاك نكند. بهتر است تا صبح با جوراب بخوابيد و صبح اثر روغن زيتون را روي پاهايتان ببينيد.

يك نكته: مسلماً هر قدر روغن زيتون مصرفي شما بكرتر باشد، تاثير بيشتري خواهد داشت چرا كه تركيبات چربي آن به پوست نزديك تر است.

چگونه موهاي شما را نرم و لطيف مي كند؟


اين روغن طبيعي رطوبت موها را افزايش مي دهد و مانع وز شدن موها مي شود و در بهبود موخوره موثر است.

آبرساني موها:


شما مي توانيد با ۵ قاشق غذاخوري روغن زيتون و ۲ عدد تخم مرغ يك ماسك مرطوب كننده براي موهايتان بسازيد. اين مواد را به خوبي با هم مخلوط كنيد و روي پوست كف سر بماليد و به آرامي حدود ۵ دقيقه پوست كف سر را با اين مواد ماساژ دهيد، سپس موها و سرتان را با يك كلاه پلاستيكي بپوشانيد و اجازه دهيد ۱۵ تا ۲۰ دقيقه زمان بگذرد.

براي نرم كردن موها:


اگر موهاي شما زبر و خشن است ۳ قاشق غذاخوري روغن زيتون را با ۲ قاشق غذاخوري عسل مخلوط كنيد و به عنوان يك ماسك آرام بخش براي موهايتان استفاده كنيد، عسل به عنوان يك مرطوب كننده طبيعي موها و پوست شما را نرم مي كند. وقتي اين مخلوط را به موها و پوست كف سرتان زديد، موها را با يك كلاه پلاستيكي حدود ۳۰ دقيقه بپوشانيد و سپس موها را بشوييد.

اگر موهايتان وز دارد...:


يك راه حل خوب براي كاهش وز موها استفاده از روغن داغ براي موهاست. ۲ قاشق غذاخوري روغن زيتون را با ۳ قاشق غذاخوري روغن نارگيل مخلوط كنيد. سپس ظرف اين روغن ها را درون يك ظرف آب در حال جوش قرار دهيد تا روغن ها به مرور گرم شوند. دقت كنيد كه لازم نيست روغن ها داغ شوند. موها و پوست كف سرتان را با اين روغن گرم ماساژ دهيد و سپس با يك حوله موها و سرتان را بپوشانيد و ۳۰ دقيقه صبر كنيد.

غیر قابل انتشار: ۴۶
انتشار یافته: ۱۲۹
ziba
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۵
0
8
خوب بود مرسییییییییییییییییییییییییی
فاطی
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۵
4
2
باعرض سلام خواستم در باری روغن کرجک وروغن زیتون بپرسم با هم قاطی برای صورت لک دار و چروک خوبه؟
ﺧﻴﻠﻲ ﻋﺎﻟﻲ ﺑﻮﺩ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۱
0
10
ﺧﻴﻠﻲ ﻋﺎﻟﻲ ﺑﻮﺩ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ
سمیه
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۴
0
6
خیلی خوب بود ممنون از اطلاع رسانیتون
محبوبه
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۶
4
2
روغن زیتون خالی بدون هیچ افزودنی برا پوست ومو خوبه شتر مرغ چی؟
مهری
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۰
4
6
من یک ساعت قبل از حمام تمام موهام رو با روغن زیتون ماساژ میدم واقعا عالیه. بعد یکی دو ماه تاثیرش فاحشه.
نیکنام
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۴
6
3
ای خالی بند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۹
0
9
به نظر من که روغن زیتون واقعا تاثیر داره
هاله
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۰۶
0
6
مطالب خيلي عالي بود واقعا روي پوست و موهاي من كه خشك بود تاثير گذاشته ممنون
مریم
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۴
2
5
خیلی خوب بود من همیشه روغن زیتون به صورتم استفاده میکنم
یارقلی
France
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۳
0
6
ازاطلاعات داده شده ممنونم .
رها
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۳
0
6
سلام روغن زیتون خوبه من روی صورتم استفاده می کنم چون پوستم سبزه است الان روشن شده من راضی ایم ولی یه کم گرونه نمی تونم واسه موهام استفاده کنم
مریم
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۴
4
2
تاثیر روغن زیتون بعد چند وقت ظاهر میشه؟
negin
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۷
0
6
mer30
monir
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
0
5
واقعا خوبه واسه روشن شدن پوست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نیلو
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
2
6
ممنون برا شوره سر باید امتحانش کنم بازم ممنون
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
0
4
خیلی ممنون عالی بود... فقط چ مدت باید این کار هارو تکرار کنیم؟؟؟
آیا روغن زیتون برای رفع جوش های پوست موثره؟؟؟ چ جوری؟؟؟ ممنون میشم اگه جواب بدین...
سها
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
0
6
امیدوارم نتیجه بده باتشکر.
سها
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۸
0
6
عالی بود امیدوارم نتبجه بده
گیلدا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۷
0
6
خیییییییییییلی ممنون
مرمر
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱
0
4
من صورتم جوش میزنه جاش خیلی دیر میره روغن زیتون خوبه؟مطالب عالی بود.
مرمر
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۳۱
0
4
من صورتم جوش میزنه جاش خیلی دیر میره روغن زیتون خوبه؟مطالب عالی بود.
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۵
4
1
سلام.روغن زیتون با ترکیب زرده تخم مرغ وسرکه برای موخوره عالی.نیم ساعت قبل از حمام استفاده کنید.بعد از حمام هم فقط روغن زیتون به نوک موهاتون بمالید دیگه موهاتون موخوره نمیگیره.
زهره
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۲
2
3
بچه ها؟؟؟؟؟
از روغن زیتون واسه پوست صورت استفاده نکنید!
خانومای باردار واسه ترک برنداشتن پوست شکمشون از روغن زیتون استفاده میکنن.اونایی که استفاده کردن گفتن مو روی شکمشون در اومده.من تجربه نکردم ولی دارم بهتون میگم که یه وقت صورتاتون پشمالو نشه!
پاسخ ها
حامد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۲
دوست عزیز روغن زیتون موهارو پر پشت میکنه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۴
0
7
ایا روغن زیتون کک و مک صورت را هم درمان می کند
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۴
4
1
من صورتم نسبت بهروغن کرچک حساسه لطفا بگید چجوری مصرفش کنم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۴
0
4
من مهناز هستم-خیلی خوب بود
علی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
0
4
آیا از روغن زیتون خوراکی هم میشه برای موی سر استفاده کرد؟اگر نه روغن زیتون مخصوص موی سر از کجا تهیه کنیم؟من که نتونستم مخصوص مو پیدا کنم.
لطفا جواب سوالم و برام ایمیل کنید.
ممنونم
ماهی
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۲
4
3
ممنون.خیلی مطالب عالی بود.همه ی نعمتهای خداوند مفیده برای انسان.
ghazal
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۵
2
4
ایا شما از قیمت سر سام اور روغن زیتون اطلاعی دارید???
امینه
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۸
3
2
من روغن زیتون میزنم به موهام البته بعد دوش گرفتن حکم نرم کننده --ولی به ریشه مو نمیزنم به مژه هم میزنم واقعا واسه مو اثر عجیب داره الان موهام خیلی خیلی بلند شده حتی نیاز نیست نوکشون کوتاه کنم 3 سال استفاده میکنم
جولیا دالتون
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
0
4
س برای موخوره مو چجوری از روغن زیتون استفاده کنم؟ با چی بزنم؟ ایا روغن زیتون برای کک و مک و جوش صورت هم موثره؟
لطفا جوابشو به ایمیلم بفرستید.با تشکر از سایت خوبتون.
جولیا دالتون
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
0
4
س برای موخوره مو چجوری از روغن زیتون استفاده کنم؟ با چی بزنم؟ ایا روغن زیتون برای کک و مک و جوش صورت هم موثره؟
لطفا جوابشو به ایمیلم بفرستید.با تشکر از سایت خوبتون.
قاسم
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۴
0
5
من یه مدت به موهام میزدم که متوجه شدم موهای سفیدی که داشتم داره مشکی در میاد
هه وار
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۸
0
5
عالی بود ممنون
صبا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۰
2
3
سلام بچه ها اگه باحوصله بیش برید و صبور باشید تاثیر روغن زیتون رو روی بوستتون به وضوح مشاهده میکنید به شرط اینکه یکم حوصله به خرج بدید بایک شب دو شب که نمیشه تاثیر رو بخواین هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد شما باید برای به دست اوردن دوباره ی زیباییتون نهایت تلاشتون رو بکنید
صبا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۰
4
2
من خودم یه مدت دارم روغن زیتون استفاده میکنم واقعا عالی بوده وتاثیرش رو میبینم شک نکنید اگه شماهم با حوصله بیش برید منظورم از باحوصله بودن اینه که حداکثر باید تا سه ماه این کارتون رو ادامه بدید به صورت مکرر ومرتب حتما نتیجه خوبی خواهید گرفت
صبا
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۰
4
0
چرا نظر من درج نمیشه
زینب
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۷
0
4
من پوستم خیلی تیره هست میخوام بگم روغن زیتون رو چگونه استفاده کنم
یگانه
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۷
0
5
روغن زیتون واقعاتاثیرگذاره
حمید
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۹
6
0
آقا روعن زیتون کی میگه سفید میکنه صورت رو؟ من پارسال زیاد روغن زیتون به صورتم میزدم که شاداب بشه ولی هی برنزه و برنزه تر شد الانم هیچ کارش نمیشه کرد. پس خودتونو سیاه نکنید با زیتون. شکر خوبه برای سفید کردن
مهدی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۸
0
4
فقط یک بار شستشوی مو با روغن زیتون کفاف هست که تأثیر معرکه‌اش رو تجربه می‌کنید...

تازگی ها کالاهایی هم اومدن که پایه اصلی شان زیتون هست... اما خب البته جیب آدم باید کفاف کالاهای باارزش را بدهد... کسی که وسعش نرسه همان شامپو تخم‌مرغی هم بتونه بخره خیلی هست...
بهار
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۳
0
4
می خواستم یه مارک روغن زیتون خوب برای استفاده روی پوست صورت بهم معرفی کنید.ممنون می شم
ب
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
0
4
من برای پوستم از یک مارکی به اسم کفاف استفاده می کنم. همه چیز داره, من صابون و شامپو و نرم کننده اش را می زنم.

راضی هستم ازش موهای من با هیچ شامپو و نرم کننده ای جواب نمی داد اما این ها خوبند, اسم مارکش Kefaf هست جعبه هاش رنگ سبز داره.
سارا
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
4
0
بچه هامن برامارک روغن زيتون موندم؛چي بزنم؟براصورت واقعاتاثير داره؟
فائزه
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
3
1
سلام!!!!!!!!!!!من یک مدت میزدم به صورتم مطمئن نیستم درموردش لطفاراهنمایی کنید .دوستان میگن پوست روبرنزه میکنه ایا حقیقت داره یا برای افزایش موی صورت؟؟؟؟؟؟
اشکان
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
1
3
سلام ریش های صورت من تیغ تیغ در میاد موقع زدن ریش هایم وقتی از با ریشتراش میزنم بعضی موقع ها میکنه چکار کنم که نرم بشه و تیغ تیغ در نیاد ممنون
نگار
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
0
4
موهای من موخوره داره، اگه الان روغن زیتون بزنم بهش از بین میره؟؟ خواهش میکنم جواب بدین
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
0
4
خیلی ممنون از اینکه این همه نکته های مهم رابه مااموختی
ارمیتا
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۵
4
0
خیلی عالی بود روغن زیتون خالی تاثیر بیشتری داره
مهری
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۵
0
6
روغن زیتون برآی جوش صورت چطوره کی استفاده کرده نتیجه گرفته
آزاده
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۰
0
4
مرسییییییی خیلی خوب بود
مهناز
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۲
4
0
من یه مدتی دارم ازروغن زیتون اصل خوراکی واسه پوست وموی سرم استفاده میکنم واقعن عالیه موهام رنگ شده وسوخته بودالان عالی شده
Younes
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۴
1
4
سلام سرم زیاد شوره میزنه بعداز حمام ..با استفاده از روغن زیتون درست میشه یا ن. لطفا جوابو ایمیل کنید مطالب عالی بود
پاسخ ها
ایمان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۹
آره داداش من..منم مث شما بودم...4 روز اسفاده کردم حل شد....در صورتی که قبلش از بهترین شامپوها استفاده کردم جواب نگرفتم...تازه جلوی ریزش موهام رو هم گرفته ..البته من روغن رو با سیر رنده شده قاطی کردم.. ریختم تو شیشه.. با سرنگ روزی یک یا دو دفه زدم به پوست و موی سرم..یک تار مو هم نمیریزه از سرم..عااالیییه
hasti
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
0
4
سلام مطالبتون عالیه آیا روغن زیتون برای خشکی نوک موها و زخیم شدنشون هم تاثیر داره؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۹
2
1
سلام ممنون ازمطالب خوبتون می خواستم بدونم برای پوست وموازروغن زیتون خوراکی استفاده کنم یاغیرخوراکی
ناشناس
United States
|
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۲
0
4
روغن زیتون خیلی خوبه
هانیه
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۴
3
0
از خوراکیش استفاده کن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۰
0
4
سلام من هم چند روزی دارم بر روی موهام استفاده میکنم واقعا برای ریزش مو مفید
فاطیما
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۱
0
3
روغن زیتون روصورتم میزنم جوش میزنه چرا؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۰
من هم همین‌طور بودم، حتی وقتی قطع کردم جوش‌ها دیگه خوب نمی‌شد رفتم دکتر کلی عصبانی شد و گفت روغن خوراکی رو نمی‌بایست روی پوست زد، و گفت به جای روغن از صابون روغن زیتون خالص 100% میشه استفاده کرد، و اون هم دو بار در روز نه کمتر و نه بیشتر... همین کار رو کردم، صابون روغن زیتون خالص 100% رو از فروشگاه زنجیره‌ای خریدم و روزی دو بار صورتم رو با آب ولرم طبق گفته دکتر شستم، یکبار صبح بعد از بیدار شدن و یک بار شب قبل را خواب، تقریبا به یک ماه نرسید که پوستم صاف صاف شد و دیگه هم جوش نزد و یا اگر بزنه هر چند وقت یک بار یک جوش کوچک... دیگه از اون موقع از صابون روغن زیتون خالص 100% استفاده می‌کنم...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۳
3
1
استفاده از روغن زیتون مثل سایر روغنهایی که به صورت موضعی استفاده میشن باید باتوجه به مزاج و طبع فرد صورت بگیره تا نتیجه عکس نده.
پاسخ ها
مریم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۷
میشه بیشتر توضیح بدین
جمال
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۳
3
0
سلام ماهمه مطالب ونظریات دوستان راخواندیم ولی آخرش نفهمیدیم روغن زیتون برای صورت خوبه یانه ازبس تبلیغ دروغ شنیدیم
پاسخ ها
ار دالان کفاف زاد
| Austria |
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
آخه هر زیتونی زیتون نیست یا بهتر بگم هر سبزی زیتون نیست، الآن محصولاتی تولید میکنن به اسم زیتون که فقط اسم زیتون دارند… همش دروغ همش دروغ… من خودم یه مارکی پیدا کرده بودم شانسی که عالی بود، یعنی عالی بودا… الآن هرچی می‌گردم نیست… همش شده مارکای معروف که تو تلویزیون تبلیغ میکنن اما مفت نمی‌ارزن… در به در دنبال اون قدیمیه هستم…
جمال
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۳
3
0
سلام ماهمه مطالب ونظریات دوستان راخواندیم ولی آخرش نفهمیدیم روغن زیتون برای صورت خوبه یانه ازبس تبلیغ دروغ شنیدیم
Faheem
Afghanistan
|
۰۵:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
3
1
سلام من الان روغن زیتون گرفتم اما ازبازار این روغن بنام روغن موی است . آیا روغنی که ازش در آشپزخانه استفاده میکنیم باید ازآن استفاده کنیم تشکر .لطفا برایم ایمل بزنید
نفس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۶
1
2
سلام شنیدم میگن روغن زیتون واسه روشن شدن پوست خوبه ولی بعضیا میگن برنزه میکنه الان کی راس میگه ....
عسل
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۳
1
2
روغن زیتون خیلی خوبه من استفاده کردم
فاطمه رضوانی
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۷
2
1
سلام منم از روغن زیتون برای کمردردم استفاده میکنم خیلی خوبه پیشنهاد میکنم شماهم استفاده کنید
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۱
0
3
سلام ازچه روعن زیتونی براصورتم وچطوری براسفیدشدن صورتم استفاده کنم؟
هادی
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۵
3
0
من از روغن زیتون استفاده کردم بعد از یک هفته متوجهشدم موهام دارن سفید میشن .حدود چهار پنج تار مو.وحشت کردم و توبه کردم دیگه دورش نرم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۷
بخاطر استفاده از روغن زیتون نیست که موهایت سفید شده بخاطر بالا رفتن سنت است
farsheed
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۵
3
0
سلام
ببخشید من از روغن زیتون روی موهام استفاده میکنم میخواستم بدونم اشکالی نداره روغن به مدت یه روز رو سرت باشه یا باید بعد یه مدت کوتاه شست؟
ممنون میشم جواب بدید
مبینا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۴
0
4
من از روغن زیتون برای مشکی کردن موهای سفید سرم استفاده کردم...
واقعا عالی بود
حسینی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
2
1
همه چی رو گفتید جز ریزش موهای من شدیدا ریزش داره نمیدونمم چیکار کنم الان یه هفتس هر شب میزنم به کف سرو موهام ولی باز ریزش داره احساس میکنم سست تر شده به راحتی موهام کشیده میشه میریزه
فرانک
Australia
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
2
1
لطفا میشه راجع به سری که جوش خیلی خیلی داره و از سربیرون نمیره و خشکه و خارش داره چیکار باید کرد شامپو صدر هم زدم موثر نبود لطفا راهنمایی کنید در ضمن موهامو رنگ میکنم چون خیلی سفید داره اگر پاسخگو باشید ممنون میشم
ناشناس
Saudi Arabia
|
۰۴:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
0
3
خوب است
هانیه
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۱
3
0
سلام میشه بگید برای پرپشتی مو ازکدوم روغن زیتون باید استفاده کرد ؟همون که دراشپزخانه استفاده میشه یا باید ازداروخانه تهیه کرد؟ تشکر
سروش
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۵
0
3
مرسی.واقعا مطالب عالی بود میشه بگین روغن زیتون برای جوش های صورت خوبه یانه ؟واینکه چه مدت باید استفاده بشه؟
امیر
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۶
1
2
آیا روغن زیتون سفید میکند
السا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۷
0
3
خوب
درود بر خامنه ای
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۸
2
0
آقای فرشید روغن زیتون اگر به مدت طولانی روی سر بماند باعث ریزش مو میشود فقط نیم ساعت روی سر بماند کافیست
نسرين
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
2
0
بچه ها همه اين چيزا دروغا ! همه چى به درون بدن بستگى داره
پری
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
2
0
سلام من اخر سر نفهمیدم زیتون خوراکی استفاده کنیم یا مالیدنی ممنون میشم راهنمایی کنید
اسماعیل
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۰
2
0
آقای حسینی: برای تقویت ریشه موهاتون مصرف بیشتر پیاز و گوجه توصیه شده و استفاده از شامپوی کافیین جنسینگ برای موهای خشک و شامپوی کافیین سیر برای موهای چرب
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۱
0
2
روغن زیتون کف سر مالیده میشود باعث میشود مو تنفس نکند مو میریزد
امیر علی
United States
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۶
1
2
من از روغن زیتون استفاده کردم پوستم برنزه شد دلیلش چیه ممنون .
احسان
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۲
1
1
من نزدیک 1 ماه روغن زیتون به سرم میزنم شبا و تا صبح تو سرم هست موهامم کم پشت شده بعد استفاده الان هم موهام نمیریزه هم پر پشت نشون میده
دحترک زیتونی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۱
2
0
منم روغن زیتون استفاده کردم پارسال تمام زمستونو روغن زیتون میزدم ب موهام خیلی خوب بود رشدش سریع شده بود و خیلی نرم اما موخوره هام نرفتن... البته بقیشم احساس میکردم شاید ... مطمعن نیستم... الان دوباره چند وقته ازش به صورتم میزنم از نوع خوراکیش... احساس میکنم رنگ پوستم روشن شده ولی جدا حس میکنم بذا پوست خوبه ... نمیدونم تلقین کردم ب خودم یا واقعا تاثیر گزاشته!!! در هرصورت ائمه از روغن زیتون تعریف کردن پس حتما اگه چیز خوبی نباشه مضر هم نمیتونه باشه ... درهرحال من ادامه میدم تا مثل ماه براق و مثل ابشار موهای نرمی داشته باشم ...
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
0
2
عالی بود
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۷
2
0
ازچه نسبتی برای درمان موخوره با روغن زیتون وسرکه استفاده کنم؟ لطفا ب ایمیلم جواب بدین
Tayebeh
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۷
2
0
من چند روزه از روغن خوراکیش برای موی سرم استفاده میکنم.بنظر شما روغن خوراکیشم خوبه؟
ارشاد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۳۰
2
0
سلام ایا روغن زیتون برای موی سر همان روغن مالشی است یا خوراکی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
2
0
برای پوست صورت از روغن زیتون مالشی یاخورکی استفاده کنیمم
Sami
Afghanistan
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۲
2
0
ﻣﻦ ﺑﺎ ﺭﻭﻏﻦ ﺧﺎﻟﺺ ﺯﻳﺘﻮﻥ ﻓﻘﻄ ﻣﻮ ﻫﺎﻣﻮ ﭼﺮﺏ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﻧﻘﺺ ﻧﺪاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ
سحر
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۴
2
0
سلام،من مدتی از روغن زیتون خوراکی برای موهام استفاده میکنم،واقعا نتیجه اش عالی بوده،موهام خشک بود و شوره هم داشت...
پیشنهاد میکنم استفاده کنید
محمد
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۴
2
0
آر روغن زیتون برای بین انگشتهای پا که بر اثر خشکی آب و هوا تقریبا همیشه شکل زخم به خودش گرفته بود استفاده کردم، عالی بود، کاملا خوبش کرد
حبیب
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۶
0
2
به نظرمن نودونه درصدداروهای گیاهی مث زیتون اثرفوق العاده دارن.به شرطی که روغن خالص باشه .ولی داخل بیشتراین روغن هااب قاطی میکنن.ومیفروشن.وگرنه واقعااثردارن.
haniyeh
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۷
2
0
اگ روغن زیتونو شب تا صبح روی صورتم بزارم ضرری نداره؟؟
الهه
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
0
2
من گیج شدم،بالاخره روغن زیتون روشن میکنه یا برنزه،من میخوام واس ترکای بدنم استفاده کنم،خیلیم رو رنگ پوستم حساسم،اما شنیدم روغن زیتون فقط موقعی بنزه میکنه ک بری زیر آفتاب،آیا این موضوع درسته؟
Yari
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۱
2
0
ببخشید جواب من چی شد؟
ماریه
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
2
0
سلام میشه بگین روغن زیتون برای پوست خوبه اخه دوهفته استفاده میکنم ماساژ نمیدم فقط میزنمو نمیشورمش این کارم درسته یا غلط باتشکر
ساناز
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۴
0
2
ممنون از راهنماییتون.بسیار عالی بود.
افسون
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
1
1
عالی بود خیلی مفید بود امتحان کرزم جواب مثبت داد
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۳
2
0
سلام من سه ماهه هرشب بهدصورتم روغن زیتون میزنم ومیخوابم و به موهامم ۱ساعت قبل از حمام شاید باورتون نشه اما منافذپوستم بسته شده موهام نرم نرم بدون وز وحتی ابروهام پر پر شدن اگه بعد از یک ساعت که روغن زیتون روی صورت بود شکر بمالین باعث سفیدی پوست میشه وبرای لباتونم اونارو نرم میکنه.امیدوارم تو استفاده از روغن زیتون درنگ نکنید
دالان دولیو
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
0
1
من فقط از کالاهای زیتون استفاده میکنم، از صابون و کرم‌هاش استفاده کنید، من خودم شامپو و نرم کننده‌ی زیتون استفاده میکنم، از نظر کفاف بودن کفش کمه اما به طرز عجیبی موهای وز من رو حالت‌پذیر میکنه محشره، کرم‌هاشم طبیعیه ، صابونشم خوبه
سمر
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۵
0
1
دوستای گلم روغن زیتون را ازش غافل نشید که خیلی مفیده...من لک های صورتم پاک شد..
سعيده
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۶
0
1
اقا كي گفته بايد از روغن خوراكي ك تو اشپزخونه هست استفاده كرد
اصلا همچين چيزي نيس.روغن زيتون خالص خالص يعني طبيعي ك وقتي بوش ميكني قشنگ بوي زيتونو ميبري روغن زيتوني ك دست ساز و طبيعي روغنشو ميگيرن.من خودم تركهايي روي پاهام وجود داشت ك روزي يكبار اونم موقعه خواب محل مورد نظرم ك ميديدم ترك خورده روغن ميزدم و عرض ٣روز خداشاهده همه تركهام كم رنگ شدن و الانم باز استفاده ميكنم حدود يكماه چون باعث شفافي پوست ميشه.روغن زيتون براي مو براي ضورت براي خانمهايي ك سزارين كردن يا زايمون كردن واقعا خوبه براي رفع ترك شكم.اميدوارم ك گفته هام بدرد بخوره
مبینا
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
0
1
مرسی عالی بود
Asghar
Switzerland
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۱
1
0
دوستان میشه از روغن زیتون خوراکی برای مو استفاده کرد یا باید روغن مخصوص رو واسه موها استفاده کرد؟
لطفا جواب بدین
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۹
0
1
سلام روغن زیتونی که باعث رشد مو میشه رو از کجا بخرم لطفا پاسخ بدین
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۷
0
1
روغن زیتون عالی از همه نظر
شیرمحمد قربانی
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
0
1
روغن زیتون عالیه
سعیده
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۶
1
0
سلام ممنون ازتوصیه هایی ک کردید،سوال ایامیشه روغن زیتون راداخل پودردکلره بجای شامپونرم کننده استفاده کرد؟ایاروشی برای سیاهی ک درنواحی گردن زیربغل یاکچاله ران برای ازبین بردن لکه سیاه ازروغن زیتون استفاده کرد؟چ چیزی رابایدمخلوط کنیم تالمه های سیاه ازبین ببره،یارشدموکمه چ چیزی باعث رشدمومیشه،یاموهایی ک ضعیف هستن دراثررنگ ایاروغن زیتون جواب میده؟لطفاپاسخ دهیدممنون میشم کمک کنید
نفس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۸
1
0
میگن روغن زیتون باعث رشد سریع موها میشه منظورش روغعن زیتونه خوراکیه ایا
محمد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۳۱
1
0
سلام..موهای من خیلی زود چرب میشنو پس از شستشو خیلی سفت میشن،میخاستم بدونم که چه نوعی هست موهام و همینطور که از چه نوع شامپو استفاده کنم؟؟ از اون طرفم بعد از شستشو اگه از روغن زیتون استفاده کنم موهام بوشو میده! به نظرتون چیکار کنم؟؟
مهسا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۳
1
0
سلام. من 20 سالمه از چهار پنج ساله پیش. ریزش موهام شروع شد. اخه قبلا موهام خیلی خوب بود. ولی نمیدونم چرا. ریزش موپیدا کردم. خیلی موهام کم شده. هنوزم میریزه شب میخوابم صبح میبینم روبالشتم پرمو ریخته
امرالله
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۶
0
1
برای ریزش موخوبه یانه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
1
0
بلاخره نفهمیدیم کسی هم نگف ک از روغن زیتون خوراکی میشه برا مو استفاده کرد توروخدا جواب بدید .
ستاره
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
1
0
اره میشه استفاده کرد
باران
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۹
1
0
من موهاي كم پشت و سفيدي داشتم

مدت ٣ سال هر ٢ روز يك بار دو ساعت قبل از حمام به سرم روغن زيتون خوراكي زدم
الان بعد از گذشت ٣ سال موهام بيشترش سياه شده و پر پشت
انگار كه ٢٠ سال جوون شده باشه
پوشت صورتم هم عالي شده
خوراكي و غير خوراكيش فرقي نميكنه
سحر
United States
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵
1
0
درود مطالب عالی بود ،من چندین ماه است که ریزش مو پیدا کردم ازمایش هم دادم و همه چی نرمال بوده و فقط میگن ریشه عصبی داره حالا من باید چکار کنم ؟ از روغن زیتون استفاده کنم روغن زیتون خوراکی هم میشه؟
تکتم
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۳
1
0
سلام من هم موهام بشدت کم شدن دکتر به من هم میگه ریشه عصبی داره اونقدر موهام کم شده که پوست کف سرم به راحتی دیده میشه تورو خدا دلسوزانه راهنماییم کنید فکر کنید خدایی نکرده این اتفاق واسه خودتون بیفته واقعا داغون میکنه اعتماد به نفسم رو از دست دادم
نسیم
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
1
0
حنا استفاده کن تا 50 درصد ریزش مو رو کم میکنه به ریشه موهات بزن 3 تا 4 ساعت بمونه.چند بار این کار رو تکرار کن
انیسا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
0
0
خوب بود مرسی
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
0
0
پوست صورتم صاف نیست.چطوری و با چ روغنی ماساژ بدم تا ب نتیجه برسم
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی