امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۲۳۸۱
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۴
تعداد نظرات: ۴ نظر

کشف تازه کی روش/یک چشم بادامی در راه تیم ملـی+تصویـر

سرویس ورزشی خرداد: «آریا جسورو هاسگاوا»، هافبک ایرانی - ژاپنی شاغل در لیگ ژاپن به نظر می‌رسد فوتبالیست مورد نظر کی‌روش برای دعوت به تیم ملی فوتبال کشورمان باشد.

پدر «آریا جسورو هاسگاوا» ایرانی و مادرش ژاپنی است. این هافبک 25 ساله در تیم اف‌سی توکیو ژاپن بازی می‌کند و سال جاری نیز به عنوان بهترین بازیکن ماه سپتامبر ژاپن انتخاب شده است.
منبع:چهره نیوز

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۴
مجید از گرگان
United States
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۴
0
0
آفرین به این " خارجی " با معرفت که دلش بیشتر از خیلی از این ریس روسا برای این مملکت میسوزه !!!
داود
United Kingdom
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۵
0
0
اگر هر کسی در جایگاه خود و تخصص کاری خود که عمری در آن کار زحمت کشیده و متخصص شده باشد و دنبال انجام امور محوله باشد، نتیجه مطلوب میگیرد و در زمینه شغلی و تخصصی خود به بهترین وجه عمل میکند. اگر کسی در مسندی که علم و سواد آن شغل را نداشته باشد/ زمان مفید شغلی خود را صرف یادگیری و تحقیق ( اگر آدم سالمی باشد) در زمینه مسئولیت ، واگذار شده صرف میکند و زمانی که به صورت نسبی درست یا غلط کار را یاد گرفت، به پست بعدی هدایت میشود. این دور باطل مدبریت در ایران است. ولی خوشبختانه در مورد مربی تیم ملی برحسب اتفاق یک متخصص قرار دارد. و نتیجه اینکه برای هرچه بهتر شدن نتیجه کاری ، تحقیق و جستجو کند و افراد ناشناخته را شناسایی کرده و دعوت نماید. باید یاد گرفت و تشکر کرد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۵
0
0
نیمیشد یخته از این دو رگه ها را هم برای مناصب عالی و دولتی پیدا کونند!
aidin karimi
United States
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۶
0
0
dame keyrosh garm
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی