امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۴۵۰۳۳
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۰:۳۵

«سرزمین کهن» باز هم قربانی گرفت

محمودرضا تخشید مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه با حکم مجید زین‌العابدین مدیر شبکه از این سمت برکنار شد.

در ادامه اعتراضات به سریال «سرزمین کهن» که به توبیخ عوامل و دست اندرکاران آن و در نهایت توقف پخش سریال منجر شد، مدیر گروه سریال شبکه سه محمودرضا تخشید نیز حکم برکناری خود را دریافت کرد.


پیش از این عزت‌الله ضرغامی در نامه‌ای خطاب به علی دارابی نسبت به سریال «سرزمین کهن» که باعث اعتراضات برخی از هم وطنان بختیاری شده بود تذکر داده بود. تخشید به عنوان مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه، محمد مسعود تهیه‌کننده سریال، کمال تبریزی کارگردان سریال و عباس سلیمی نمین مشاور تاریخی پروژه در نامه‌ای شبهات ایجاد شده درباره سریال را پاسخ داده بودند.


تخشید سال‌ها در شبکه سه با علی اصغر پورمحمدی همکاری کرده بود و در زمان حضور پورمحمدی در شبکه تهران نیز کنار او بود. شنیده می‌شود محمدرضا شریفی مدیر گروه فیلم‌های تلویزیونی و تفریحات شبکه سه موقتا سرپرستی گروه سریال را برعهده خواهد داشت.


دیروز به خبرنگاران اعلام شد که روی تابلوی نصب شده در ساختمان شبکه سه حکمی بر مبنی بر اینکه محمودرضا تخشید مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه برکنار شده است، دیده می‌شود.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی