امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۴۹۴۱۱
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

فروش فیلم "طبقه حساس" از "معراجی هـا" سبقت گرفـت

میزان فروش فیلم طبقه حساس به کارگردانی کمال تبریزی در سینماهای تهران از فیلم معراجی ها بالاتر رفت. 
 
به گزارش ایرنا، سینماهای تهران و شهرستان ها در تعطیلات نوروزی روزهای پر رونقی پشت سر می گذارد و سانس های فوق العاده برای فیلم های پر فروش حتی تا ساعت پنج بامداد نیز برنامه ریزی می شود. 
 
فیلم طبقه حساس به کارگردانی کمال تبریزی تا دهم فروردین در تهران یک میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون تومان و در شهرستان ها 550 میلیون تومان و در مجموع دو میلیارد تومان فروش داشته است. 
 
این فروش در حالی به دست آمد که این فیلم تا کنون هیچ تبلیغاتی در تلویزیون نداشته است. 
 
معراجی ها به کارگردانی مسعود ده نمکی نیز در تهران یک میلیارد و چهارصد میلیون و در شهرستان ها یک میلیارد و نهصد میلیون تومان و در مجموع سه میلیارد و سیصد میلیون تومان فروش داشت. 
 
فیلم چ ساخته ابراهیم حاتمی کیا در تهران 420 میلیون تومان و در شهرستان ها 185 میلیون تومان و در مجموع 605 میلیون تومان فروش داشته است. 
 
فیلم سینمایی خط وی‍ژه ساخته مصطفی کیایی هم در تهران 480 میلیون تومان و در شهرستان ها 180 میلیون تومان و در مجموع 660 میلیون تومان فروش کرده است. 
 
فروش فیلم با دیگران ساخته ناصر ضمیری نیز در تهران به 25 میلیون تومان رسیده است.

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۵
0
0
ببین کلاس اول کوچکتر بزرکتر این علامت ها < > یادته دومیلیارد بیشتره یا سه میلیارد؟ این چه تیتریه
پربیننده ترین