امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۷۹۹۰۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۱:۱۶
تعداد نظرات: ۱ نظر

اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه پیروز شد

به گزارش ایرنا و بر اساس آمار غیر رسمی شورای عالی انتخابات ترکیه ، ˈرجب طیب اردوغانˈ توانست با کسب بیش از 50 در صد از کل آرا در دور اول انتخابات به پیروزی دست یافته و دوازدهمین رییس جمهور ترکیه شود. 
 
ˈاکمل الدین احسان اوغلو ˈ و ˈ صلاح الدین دمیر تاش ˈ رقبای اردوغان در این انتخابات توانسته اند به ترتیب 7/38 در صد و 1/9 در صد از آرای شمارش شده را کسب کنند. 
 
حدود 53 میلیون نفر از واجدین شرایط در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه امروز برای اولین بار در تاریخ این کشور حق رای دادن به نامزد خود برای احراز پست ریاست جمهوری را آزمایش کردند و در میان آنان شماری نیز در انتخابات شرکت نداشتند. 
 
روسای جمهوری قبلی ترکیه پیشتر از میان نامزدهای احزاب سیاسی و با آرای نمایندگان مجلس انتخاب می شدند. 
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
خدا رو شکر
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۰
0
0
فکر کنم بعد از این همه تبلیغات منفی تو رسانه های ایرانی علیه اردوغان خدا رو شکر کنیم که مردم ترکیه مثل شما فکر نمی کنند! و فقط به علت اختلافات سیاسی کل دستاوردهای اون رو زیر سوال نمیبرند!!
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای