امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۸۱۰۴۶
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۸
تعداد نظرات: ۷ نظر
احمد شوهانی،نماینده ایلام:

نفوذی های بدنه دولت با جبهه پایداری همکاری می‌کنند /فهرست نفوذی های دولت را به روحانی می دهم

مشاوران رسانه ای رئیس جمهوری پاسخ بدهند که امروز وضعیت رسانه هایی که در انتخابات گذشته این دولت را به مردم معرفی کردند چطور است؟چند نفر از اعضای تیم رسانه ای دفتر رئیس جمهوری اصلا در انتخابات گذشته در اردوگاه رقیب حاضر نبودند.مگر نه این است که الان سکان داران ارتباطات دفتر رئیس جمهوری از اعضای تیم رسانه ای رقیب او در انتخابات گذشته هستند.

تخریب‌چیان دولت یازدهم از اتاق فکر به اتاق عملیاتی وارد شده‌اند. این را حسن روحانی روز چهارشنبه در نشست هیات دولت گفت.این اظهارهای روحانی یک روز پس از آن مطرح شد که انتقادهای صریح رئیس جمهوری در جمع سفیران و رئیسان نمایندگی های ایران در خارج از کشور با واکنش های هماهنگ محافظه کاران مواجهه شد.


 پیش تر عابد فتاحی نماینده ارومیه به تدبیر گفته بود «اتاق فکری وجود دارد که به صورت حرفه ای سناریو هایی را علیه دولت طراحی می کند. ما نام و نسب مشخص این حلقه ها را می دانیم.اگر تلاش این افراد برای سقوط دولت ادامه پیدا کند من و تعدادی از نمایندگان، فهرست این اتاق فکر ها را به مردم گزارش می‌کنیم.»


سرچشمه این اتاق فکر به گفته بسیاری از نمایندگان جبهه پایداری است. که از آغاز کار دولت یازدهم شمشیر خود را از رو بستند. و حالا هم حرف خود مبنی بر استیضاح وزیر علوم را به کرسی نشاندند و آن را در دستور کار مجلس قرار داند.


احمد شوهانی نیز بر این باور است که «دولت باید یک واقعیت را باید بپذیرد، اینکه اقلیتی که در انتخابات بازنده شد از هر راهی برای نا امید کردن مردم نسبت به رایی که به اعتدال و اصلاحات دادند استفاده می کند.»


نماینده ایلام و چرداول در مجلس شورای اسلامی  می‌گوید: «این گروه تخریب‌چی که هم در مجلس هستند و هم در بیرون از مجلس و هم رسانه و تریبون دارند دنبال این هستند که دولت را ناکارآمد  و شکست خورده نشان دهند. در حال حاضر  همه مشکلات را روحانی یک تنه به دوش می کشد در حالی که تیمی که کنار روحانی است باید کمک کنند تا فشار را از شخص رئیس جمهوری بردارند.»


او تاکید می کند:«تریبون نمایندگان در مجلس از 8 صبح تا 12 ظهر باز است.تلویزیون هم به آنان تریبون می دهد.در مقابل تیم رسانه ای دفتر رئیس جمهوری انگار در خواب است.»

 

شوهانی می گوید:« رئیس جمهوری مملکت حرف زده و به مردم گفته برخی دنبال منزوی نگاه داشتن ایران در دنیا هستند؛جریان مقابل طوری رفتار می کند که انگار یک خارجی آن اظهارها را مطرح کرده است .تیم رسانه ای دفتر رئیس جمهوری چه کرده است؟به جرات می شود گفت هیچ. آیا محدود کردن رئیس جمهوری و اجازه ندادن به او برای حرف زدن امکان پذیر و منطقی است؟مشخص است که پاسخ این سوال منفی است اما آیا باید فقط شخص رئیس جمهوری بار را به دوش بکشد.پس این همه مشارو رسانه ای و مدیر روابط عمومی در نهاد ریاست جمهوری چه می کنند؟»


این نماینده نزدیک به اصلاح‌طلبان در مجلس نهم تاکید می کند:«روحانی باید یک تجدید نظر جدی در برخی اعضای میانی دولتش بکند. در حال حاضر بدنه دولت حسن روحانی دلسوزان کمی دارد. به عنوان نمونه هنوز نزدیکترین یاران مشایی در استانداری ایلام هستند ،بنابراین چه انتظاری دارید که دولت تخریب نشود. »

 

شوهانی می گوید:«من به شما خبر می دهم که تخریب ها علیه دولت سازماندهی شده است.تخریب‌چیان اطلاعات را از نیروهای نفوذی در استانداری‌هاو برخی افراد در بدنه دولت می‌گیرند.بعد در اختیار تریبون هایشان می گذارند.ما خبر داریم که نفوذی های بدنه دولت با جهه پایداری همکاری می کنند. درواقع دولت قبل هنوز در بدنه سیاسی کشور پایگاه دارد و اخبار را به آقایان در مجلس و جاهای دیگر منتقل می‌کنند. اما آیا دولت قبل اینگونه با مسئولان دولت آقای خاتمی برخورد کرد؟»

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پاسخ به این پرسش که آیا تا به حال وجود این نفوذی ها در استانداری‌ها را با وزیر کشور درمیان گذاشته‌اید می‌گوید:«نمی گویم چون تاثیر ندارد. شما ببیند کنار وزیر کشور چه کسانی جا باز کردند، تندترین افراد مخالف دولت روحانی الان آنجا هستند و پایگاه درست کردند. من شخصا بارها این موضوع را به نزدیکترین فرد به آقای روحانی یعنی برادرش منتقل کردم او گفت این مشکلات را حل می کنم، اما برخی در بدنه دولت تمکین نمی‌کند. شما تصور کنید که فقط کافیست چند استاندار اینگونه عمل کنند، آن وقت تمام دولت به هم می‌ریزد.»

 

شوهانی به تدبیر می گوید:«من حاضر شخصا به رئیس جمهوری فهرست نفوذی های دولت را تقدیم کنم.دولت روحانی باید تا دیر نشده است فکری به حال این نفوذی ها بکند.کسانی که امروز به کمال سیاست ورزی منفعت طلبانه به جای اینکه از سخنان رئیس جمهوری در جمع سفیران دفاع کنند یا سکوت می کنند یا در محافل خصوصی از این سخنان روحانی انتقاد هم می کنند.مگر رئیس جمهوری چه گفته است؟جز اینکه به مردم گفته بدانند که وضعیت چگونه است و عده ای با بهانه تراشی دنبال منزوی نگاه داشتن ایران در دنیا برای تامین مافع خودشان هستند.روحانی باید زودتر از اینها این حرف ها را به مردم می زد.»

نماینده ایلام تاکید می کند:«مشاوران رسانه ای رئیس جمهوری پاسخ بدهند که امروز وضعیت رسانه هایی که در انتخابات گذشته این دولت را به مردم معرفی کردند چطور است؟چند نفر از اعضای تیم رسانه ای دفتر رئیس جمهوری اصلا در انتخابات گذشته در اردوگاه رقیب حاضر نبودند.مگر نه این است که الان سکان داران ارتباطات دفتر رئیس جمهوری از اعضای تیم رسانه ای رقیب او در انتخابات گذشته هستند. »


او می گوید:«از یک طرف دولت روحانی مخالفانی هم در مجلس و هم بیرون از مجلس دارد و از سوی دیگر نیز در تیم خودش مشکل دارد. استانداران خط مقدم این دولت هستند و باید بخشی از این فشار را از روحانی  بگیرند.»

غیر قابل انتشار: ۱
انتشار یافته: ۷
حاتمي از مشهد
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
0
0
وقتي احمدي نژاد مي ايد هر تغيير و هر انتخابي و هر عزل ونصبي و هر توهيني مباح و عين صواب است و هر انتقاد و اعتراضي ولو از سوي مجلس با واكنش حمايت گرايانه مواجه مي شود چرا ؟ روزي احمدي نژاد و مصباح مي شوند مبارز انقلابي و خاتمي مي شود شاه سلطان حسين و سازش پذير ، وقتي احمدي نژاد و حاميانش تمام درها را روي كشور مي بندد از چپ و راست مورد حمايت مطلق ، ان وقت روحاني كه براي شكستن بن بست تحريم به خط مقدم ميدان فرستاده مي شود به مجرد شنيدن زمزمه پيروزي ، از هر طرف كارشكني ها شروع ، و در اين هنگام تمام ان بوق ها و منبر هاي تبليغاتي حامي احمدي نژاد ، يكباره به خاموشي مي گرايند داستان عجيبي است...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
0
0
اقا وزارت کار کلا در دست جبهه پایداری است . شما چه می فرمایید
حیدر
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
0
0
با سلام به نمایده محترم وشجاع ایلام: حقیر نیز اطلاعات دقیقی از نفوذی های وزارت علوم دارم جالب است وزیر دانشمند ونجیب دولت را می خواند استیضاح کنند ولی سر سپرده های احمدی نژاد ی ها در همین وزارت جولان می دهند . واز همه بدتر در حد معاون وزیر هم داریم که ابدا با روحیه دکتر فرجی دانا دکتر توفیقی سازگاری ندارد وهمیشه به طرف اصول گرایان نیز غش می کند واطراف خویش را از همین مهره ها پر کرده است .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
0
0
درود بر نماینده شجاع ایلام و اقای شوهانی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
0
0
بررسی کنید در سازمان بیمه سلامت هم پیدا می شوند
حیدر
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
0
0
سلام: چرا نظر مرا ثبت نکردید به خدا واقعیت را گفتم!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
0
0
خبرگزاری فارس یکی از رسانه هاشونه.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی